STO PL sp. z o.o.

Formy wtryskowe i części z tworzyw sztucznych

STO PL sp. z o.o.

ul. Franciszka Klimczaka, 10a/5
02-797 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma STO PL sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem ukraińskiej firmy Spetztekhosnastka Ltd, znanej w świecie jako producent ultraprecyzyjnych form do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych pod ciśnieniem.
Spetztekhosnastka Ltd. istnieje od 1989 roku i przez dziesięciolecia zgromadziła bogate doświadczenie i kompetencje dzięki współpracy z firmami amerykańskimi, europejskimi i izraelskimi w zakresie tworzenia form dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, medycznego i elektronicznego.
Spetztekhosnastka Ltd. zajmuje się nie tylko projektowaniem i produkcją form, ale także zapewnia pełny cykl produkcji części z tworzyw sztucznych - od projektu formy po dostawę gotowych produktów do klienta.
Nawet w czasie wojny Spetztekhosnastka Ltd. zapewnia nieprzerwane dostawy gotowych produktów do swoich klientów w Unii Europejskiej dzięki sprawności systemów zarządzania w logistyce i produkcji.
Ponadto Spetztekhosnastka Ltd. jest czołowym ukraińskim producentem opakowań cienkościennych, znanym jako Vital Plast. Marka Vital Plast kojarzona jest wśród klientów z dużym asortymentem, wysoką jakością produktów oraz nowoczesnymi metodami zdobienia, takimi jak IML. Spetztekhosnastka Ltd. produkuje na zamówienie klientów opakowania o unikalnym kształcie, co zapewnia lepszą rozpoznawalność produktów na półkach centrów handlowych.