Sabur Sp. z o.o.

Nazywamy się Sabur. Dostarczamy systemy automatyki budynkowej i przemysłowej. Na bazie europejskich produktów tworzymy kompleksowe rozwiązania OT, IoT i IT, które funkcjonują w tysiącach polskich obiektów.

 
Dane kontaktowe:
ul. Puławska 303
Polska, 02-785 Warszawa

Opis działalności

Specjalizujemy się w nowoczesnej automatyce budynkowej, przemysłowej i infrastrukturalnej. Od 30 lat promujemy rozwiązania podnoszące efektywność ekonomiczną, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania poszczególnych instalacji i całych obiektów. Naszą ofertę tworzą kompleksowe rozwiązania (Systemy: Zarządzania danymi procesowymi, Zdalnego dostępu, Monitoringu i zarządzania zużyciem mediów, Zarządzania obiektami, Zarzadzania i sterowania instalacją PV, Komunikacji bezprzewodowej i IoT, Zarządzania oświetleniem, Sterowania węzłami cieplnymi, Rozwiązania dla Przemysłu 4.o, Redundantne i z obszaru cyberbezpieczeństwa  ), oprogramowanie do raportowania i platformy wizualizacyjne SCADA/BMS/HMI, sterowniki swobodnie programowalne PLC, komputery przemysłowe i panele operatorskie.

Nasze systemy pracują niezawodnie w różnych typach obiektów, takich jak centra handlowe i logistyczne, biurowce, hotele, domy studenckie, szpitale, szkoły czy centra kultury.

Ponad to prowadzimy też szkolenia techniczne i cykliczne webinaria oraz szkolenia indywidualne na życzenie klienta. Realizujemy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego.

W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy urządzenia firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom i Ocean Data Systems, których jesteśmy dystrybutorem.