Sabur Sp. z o.o.

Naszą ofertę tworzą kompleksowe rozwiązania z obszaru automatyki, zaprojektowane i wykonane w oparciu o najnowsze technologie i z wykorzystaniem produktów w jakości przemysłowej

 
Dane kontaktowe:
ul. Puławska 303
Polska, 02-785 Warszawa

Opis działalności

Specjalizujemy się w nowoczesnej automatyce budynkowej, przemysłowej i infrastrukturalnej. Od 27 lat promujemy rozwiązania podnoszące efektywność ekonomiczną, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania poszczególnych instalacji i całych obiektów. Naszą ofertę tworzą kompleksowe rozwiązania (Zdrowy budynek, System sterowania oświetleniem, System kontroli dystansu i kontaktu, System zdalnego dostępu, System monitoringu i zarządzania zużyciem mediów, System zdalnego nadzoru i zarządzania farmami fotowoltaicznymi itp.), oprogramowanie do raportowania i platformy wizualizacyjne SCADA/BMS/HMI, sterowniki swobodnie programowalne PLC, panele operatorskie i bezprzewodowe systemy monitoringu instalacji w standardzie IoT. W

Nasze systemy pracują niezawodnie w różnych typach obiektów, takich jak centra handlowe i logistyczne, biurowce, hotele, domy studenckie, szpitale, szkoły czy centra kultury.

Ponad to prowadzimy też szkolenia techniczne i cykliczne webinaria oraz szkolenia indywidualne na życzenie klienta. Realizujemy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego.

W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy urządzenia firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom i Ocean Data Systems, których jesteśmy dystrybutorem.