ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

ScanPack S.J.

ScanPack S.J.

ul. Św. Mikołaja 25 E
63-500 Ostrzeszów
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

O firmie

ScanPack S.J. od kilku lat zajmuje jedno z czołowych miejsc w zakresie doradztwa, sprzedaży materiałów i urządzeń spinających służących do pakowania oraz stabilizacji ładunków w transporcie lądowym, morskim i lotniczym. Dzięki współpracy z partnerami z wielu kontynentów mamy możliwość wprowadzania na nasz rynek najlepsze rozwiązania bezpiecznego pakowania, składowania oraz umocnienia ładunków. Na polskim rynku reprezentujemy potentatów:
  • STRAPACK CORPORATION - Japonia , czołowy producent i wynalazca szeregu typów półautomatycznych i automatycznych maszyn do spinania ładunków taśmą polipropylenową. W trakcie targów TAROPAK 2001 automat RQ-8, najszybsza i najlepsza na świecie z oferowanych przez nas maszyn, została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich; (ISO9001)
  • ALGEMEEN VERPAKKINGS CENTRUM B.V. - Holandia, producent najwyższej klasy, niezawodnych zgrzewarek do folii oraz maszyn pakujących w folię termokurczliwą;
  • SEKISUI JUSHI- Japonia, USA, Holandia, jeden z najbardziej renomowanych producentów taśm polipropylenowych SekiStrap i poliestrowych twardych SekiPet. Jedyna firma, która dzięki opracowaniu unikalnej technologii, oferuje poligraficznej jakości kolorowy nadruk na taśmach polipropylenowych (ISO9002)
  • NARROWTEX- czołowy producent najnowszej generacji spinających taśm poliestrowych tkanych Narrostrap, niezastąpionych przy zabezpieczaniu ciężkich ładunków na paletach i platformach ładunkowych.
Ponadto współpracujemy z wieloma innymi producentami i dystrybutorami szeroko rozumianych materiałów opakowaniowych. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych systemów do pakowania oraz zabezpieczania towarów i ładunków. Podstawową zasadą naszej polityki jest oferowanie opakowań,zgrzewarek i maszyn pakujących najwyższej jakości, pewnych i sprawdzonych. Więcej informacji na naszych stronach www:

Galeria zdjęć