Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Producent opakowań, palety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, opakowania plastikowe, skrzynie z tworzyw sztucznych, pojemniki plastikowe

Schoeller Allibert Sp. z o.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5
Polska, 41-808 Zabrze

Opis działalności

Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – ma swoją filię także i w Polsce. Globalna orientacja i myślenie kategoriami przyszłości to główne wyznaczniki oferty produktów Schoeller Allibert, które pozwoliły firmie stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku opakowań plastikowych wielokrotnego zastosowania.  

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania dla branż: rolniczej, produkcji przemysłowej, automotive, napojów, retail, przetwórstwa żywności, kosmetycznej, chemicznej i innych.

Nasze produkty dzielimy na 10 grup t. j. skrzyniopalety składane (FLC), małe pojemniki składane (FSC), skrzyniopalety, skrzynki na napoje, pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe, wiaderka z certyfikatem UN, składane pojemniki IBC do przewozu cieczy, palety plastikowe oraz wózki.

W 2016 roku otworzyliśmy nową fabrykę w Zabrzu przy ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5


factory-in-zabrze-006


Innowacyjne podejście do pojemników zbudowanych z najwyższej jakości tworzyw, lekkich i odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne stało się znakiem rozpoznawczym zarządzanego z Belgii przedsiębiorstwa. 

Rewolucyjne pomysły projektantów Schoeller Allibert odmieniają realia spedycyjne czyniąc prowadzenie biznesu bardziej bezpiecznym i opłacalnym. Wachlarz produktów Schoeller Allibert obejmuje uniwersalne rozwiązania, wykorzystywane na co dzień w transporcie, magazynach, hurtowniach, a nawet punktach handlu detalicznego, oraz takie dopasowane do specyficznych potrzeb biznesu Klienta. Każdy z nich łączy w sobie funkcjonalność i ergonomię, które wprowadzają spedycję na wyższy poziom.

schoeller palety plastikowe

Magnum Optimum® 1208 – nowy wymiar efektywności w logistyce:
https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/magnum-optimum-1208-nowy-wymiar-efektywnoci-w-logistyce/

Kontenery transportowe COMBO EXCELSIOR® - korzyści na skalę międzynarodową: https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/kontenery-transportowe-combo-excelsior-korzyci-na-skal-midzynarodow/

Zarządzanie pustką – wyzwanie dla managerów logistyki:
https://www.schoellerallibert.com/pl/news/markets/zarzdzanie-pustk-wyzwanie-dla-managerw-logistyki/

Asy w rękawie Schoeller Allibert: pojemniki zamykane Kaiman® i Integra®:
https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/asy-w-rkawie-schoeller-allibert-pojemniki-zamykane-kaiman-i-integra/

Automatyczna przyszłość logistyki:
https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/automatyczna-przyszo-logistyki/

Galeria zdjęć