Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Producent opakowań, palety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, opakowania plastikowe, skrzynie z tworzyw sztucznych, pojemniki plastikowe

Schoeller Allibert Sp. z o.o.

ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5
41-808 Zabrze
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – ma swoją filię także i w Polsce. Globalna orientacja i myślenie kategoriami przyszłości to główne wyznaczniki oferty produktów Schoeller Allibert, które pozwoliły firmie stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku opakowań plastikowych wielokrotnego zastosowania.  

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania dla branż: rolniczej, produkcji przemysłowej, automotive, napojów, retail, przetwórstwa żywności, kosmetycznej, chemicznej i innych.

Nasze produkty dzielimy na 10 grup t. j. skrzyniopalety składane (FLC), małe pojemniki składane (FSC), skrzyniopalety, skrzynki na napoje, pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe, wiaderka z certyfikatem UN, składane pojemniki IBC do przewozu cieczy, palety plastikowe oraz wózki.

W 2016 roku otworzyliśmy nową fabrykę w Zabrzu.

Innowacyjne podejście do pojemników zbudowanych z najwyższej jakości tworzyw, lekkich i odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne stało się znakiem rozpoznawczym zarządzanego z Belgii przedsiębiorstwa. Rewolucyjne pomysły projektantów Schoeller Allibert odmieniają realia spedycyjne czyniąc prowadzenie biznesu bardziej bezpiecznym i opłacalnym. Wachlarz produktów Schoeller Allibert obejmuje uniwersalne rozwiązania, wykorzystywane na co dzień w transporcie, magazynach, hurtowniach, a nawet punktach handlu detalicznego, oraz takie dopasowane do specyficznych potrzeb biznesu Klienta. Każdy z nich łączy w sobie funkcjonalność i ergonomię, które wprowadzają spedycję na wyższy poziom.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć