Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Producent opakowań, palety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, opakowania plastikowe, skrzynie z tworzyw sztucznych, pojemniki plastikowe


Dane kontaktowe:

ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5
Polska, 41-808 Zabrze


Opis działalności

Schoeller Allibert – lider europejskiego rynku plastikowych opakowań wielokrotnego użytku znajdujących zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – ma swoją filię także i w Polsce. Globalna orientacja i myślenie kategoriami przyszłości to główne wyznaczniki oferty produktów Schoeller Allibert, które pozwoliły firmie stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku opakowań plastikowych wielokrotnego zastosowania.

Palety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, opakowania plastikowe, skrzynie z tworzyw sztucznych, pojemniki plastikowe zamykane – to główna część portfolio produktów, które Schoeller Allibert rozwija niezmiennie od 1959 roku. Innowacyjne podejście do pojemników zbudowanych z najwyższej jakości tworzyw, lekkich i odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne stało się znakiem rozpoznawczym zarządzanego z Belgii przedsiębiorstwa.

schoeller allibert

Rewolucyjne pomysły projektantów Schoeller Allibert odmieniają realia spedycyjne czyniąc prowadzenie biznesu bardziej bezpiecznym i opłacalnym. Ze szczególnym upodobaniem z produktów Schoeller Allibert korzystają firmy z branż: motoryzacyjnej (automotive), przetwórstwa żywności, handlu detalicznego i produkcji przemysłowej. Indywidualne podejście i przygotowanie rozwiązań szytych na miarę potrzeb konkretnego Klienta cenią sobie także przedstawicie branży przetwórczej, producenci napojów i gospodarstwa rolne.

Wachlarz produktów Schoeller Allibert obejmuje uniwersalne rozwiązania, wykorzystywane na co dzień w transporcie, magazynach, hurtowniach, a nawet punktach handlu detalicznego, oraz takie dopasowane do specyficznych potrzeb biznesu Klienta. Do głównych grup produktowych można zaliczyć m.in.: skrzyniopalety składane, małe pojemniki składane, pojemniki zamykane, skrzyniopalety, pojemniki sztaplowalne, skrzynki na napoje, pojemniki sztaplowalno-gniazdowe, pojemniki IBC do przewozu cieczy, wózki transportowe oraz palety plastikowe. Każdy z nich łączy w sobie funkcjonalność i ergonomię, które wprowadzają spedycję na wyższy poziom.

schoeller palety plastikowe


Wiadomości

Galeria zdjęć