Setmil

Wózki widłowe CAT, CATERPILLAR, boczne wózki widłowe, wielokierunkowe wózki COMBILIFT,

 
Dane kontaktowe:
ul. Pyskowicka, 20
Polska, 41-800 Zabrze

Opis działalności

Firma SETMIL Sp. z o.o. z ponad 18 letnim doświadczeniem na rynku urządzeń transportu bliskiego zajmuje się dostawą kompleksowych rozwiązań logistyki wewnątrzzakładowej.

W bogatej ofercie posiadamy nowe spalinowe i elektryczne wózki widłowe CAT (CATERPILLAR - uznanego producenta maszyn budowlanych), do pracy w wewnętrznych i zewnętrznych magazynach, terenowe wózki widłowe AUSA z napędem na 4 koła do pracy w ciężkich warunkach terenu oraz specjalistyczne wielokierunkowe wózki widłowe COMBILIFT.

Wielokierunkowe wózki widłowe COMBILIFT z platformą roboczą pozwalają na bezpieczne transportowanie długich lub nieporęcznych ładunków takich jak: rury, profile, konstrukcje stalowe, profile PVC, płyty warstwowe, tarcica, więźby dachowe, itp. w wąskich korytarzach roboczych.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych w gamie produktów marki COMBILIFT znajduje się również suwnica mobilna COMBILIFT SC, pozwalająca na transportowanie i operowanie ładunkami wielkogabarytowymi takimi jak: domy modułowe, ściany konstrukcyjne, konstrukcje dachów.

Oferowane rozwiązania pozwalają nie tylko na zaspokojenie Państwa potrzeb transportowych, ale przede wszystkim pozwalają oszczędzić miejsce w przestrzeni produkcyjnej i magazynowej, przyspieszyć procesy transportowe w tym załadunki i rozładunki, uniknąć przestojów, oraz poprawić bezpieczeństwo pracy.

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość obsługi, a przedstawicielstwo uznanych producentów wytrzymałość oferowanych urządzeń.