Sierosławski Group Jan Sierosławski

Usługi na wtryskarkach. Projektowanie, konstruowanie, prototypowanie, naprawa i regeneracja form wtryskowych. Labolatorium do badania tworzyw sztucznych.

Sierosławski Group Jan Sierosławski

Sierosławski Group Jan Sierosławski

ul. Inwestorów 7
39-300 Mielec
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

SIEROSŁAWSKI GROUP

Firma Sierosławski Group Jan Sierosławski to prężnie działające przedsiębiorstwo z głębokimi rodzinnymi tradycjami, powstałe w 1968 roku.

Polityka i strategia firmy opiera się na koncepcji „od pomysłu do przemysłu” zgodnie z którą realizuje kompleksowe usługi w ramach trzech działów firmy: NARZĘDZIOWNI, WTRYSKOWNI oraz LABORATORIUM BADAŃ I ROZWOJU.

null

Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników to klucz do sukcesu firmy. W ciągu ostatnich lat zakład wyprodukował kilkaset form wtryskowych i kilkadziesiąt prototypów dla branży motoryzacyjnej, lotniczej, elektronicznej, elektrycznej, budowlanej oraz RTV i AGD.

NARZĘDZIOWNIA - to miejsce projektowania, konstruowania, wykonywania form wtryskowych, projektów prototypowych oraz usług naprawy i regeneracji form wtryskowych. Wykwalifikowani konstruktorzy oferują fachowe doradztwo techniczne, a używając programów CATIA, NX są w stanie konstruować formy o różnym stopniu zaawansowania. Dodatkowo wykonują analizy MOULD FLOW.

WTRYSKOWNIA - w tym miejscu następuje realizacja projektu na gotowej formie wtryskowej. Firma ma możliwość produkowania detali plastikowych w różnych kolorach, w rozmaitych kształtach, a przede wszystkim o różnorakim zastosowaniu. Wtryskownia posiada wtryskarki wielkogabarytowe, usługowe, produkujące detale o wadze nawet do 17 kg. Tworzywa sztuczne używane do produkcji detali plastikowych to m.in. PA6, PA6 T20, PA66+GF, POM, ABS, PP, PP T20, PP T30, PS, PC, PPT, PPS+GF, PC, PC/ABS. Doświadczeni technolodzy kontrolują cały proces wtrysku, aby był on stabilny i zoptymalizowany.

ULTRANOWOCZESNE LABORATORIUM - zaopatrzone w innowacyjne maszyny m. in. aparat DSC – do badania tworzyw sztucznych, Spektrofotometr, maszynę wytrzymałościową oraz Plastometr, w związku z czym, badania i pomiary pozwolą wyprodukować jeszcze bardziej precyzyjne, odporne i trwałe wyroby.  

W SKRÓCIE:

STRATEGIA FIRMY: FULL SERVICE SUPPLY

null

PARK MASZYNOWY: 48 wtryskarek (o siłach zamknięcia 40 – 1850T); elektryczne, hydrauliczne, hybrydowe

PRODUKCJA DETALI: waga do 17 kg

BRANŻE: AUTOMOTIV, BUDOWNICTWO, LOTNICTWO, AGD/RTV, ELEKTRONIKA, INNE

CERTYFIKATY: ISO 9001:2015, IATF 16949:2016

NOWOŚCI 2018/19:  PROJEKTOR OPTYCZNY KEYENCE SERIA IM, GRAFICIARKA, ELEKTRODRĄŻARKA WGŁĘBNA, 

Galeria zdjęć