Smart Nanotechnologies S.A.

nanotechnologia; nanododatki; nanosrebro; nanocząstki; nanomateriały

 
Dane kontaktowe:
ul. ul. Karola Olszewskiego 25
Polska, 32-566 Alwernia

Opis działalności

Poznaj Smart Nanotechnologies, producenta szerokiej gamy nanomateriałów!

W ofercie firmy Smart Nanotechnologies znajdziesz nowoczesne technologie chemiczne! Syntezowane przez nas produkty w postaci nanoproszków, nanokoloidów oraz nanokompozytów mogą być stosowane jako samodzielne produkty lub jako komponenty do surowców i wyrobów wytwarzanych przez naszych partnerów. Przy produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki oraz własne, wieloletnie doświadczenie i stale rozszerzaną wiedzę na temat nanostruktur.

Jak powstają produkty w Smart Nanotechnologies?

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku Smart Nanotechnologies tworzy innowacyjne rozwiązania będące efektem wieloletnich prac wykwalifikowanego zespołu naukowców. Bazą działań są nowoczesne laboratoria wyposażone w specjalistyczne urządzenia do prac badawczo-rozwojowych oraz produkcji nanokomponentów, a także ścisła współpraca z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą. Wszystkie nasze produkty poddajemy dokładnym analizom ilościowym i jakościowym wykorzystując do tego m.in. skaningowy mikroskop elektronowy (SEM)

Co znajdziesz w asortymencie naszej firmy?

W Smart Nanotechnologies produkujemy różnego rodzaju nanoproszki, nanokoloidy oraz nanokompozyty węglowe. Nasze preparaty z nanocząstkami mogą znaleźć zastosowanie w budownictwie, motoryzacji, elektronice oraz środkach do chemii gospodarczej. Naszą specjalnością są preparaty do ochrony mikrobiologicznej oparte na nanocząstkach srebra i miedzi.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości