SmartTech Sp. z o.o.

Skanery 3D, Pomiary 3D


Dane kontaktowe:

ul. Racławicka 30
Polska, 05-092 ŁomiankiSMARTTECH jest firmą z prężnie działającą w branży pomiarów optycznych od roku 2000. Nasza oferta opiera się na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowych i technicznych łącząc jednocześnie doskonałą jakość z przystępną ceną. Produkty naszej firmy są doceniane przez inżynierów i naukowców zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim (Francja, Wielka Brytania, Szwajcaria, Niemcy, USA).

SMARTTECH jest jedynym polskim producentem skanerów 3D oferującym sprzęt nagrodzony zarówno na Polskich jak i Międzynarodowych targach. Jako jedyni oferujemy pełny serwis i obsługę na terenie kraju. Nasze urządzenia doskonale wpisują sie w wszelkie programy dot. Innowacyjnej Gospodarki. Firma w swojej ofercie ma zrówno precyzyjne skanery3D do pomiarów technicznych jak i skanery 3D do pomiarów archiwizacyjnych w muzealnictwie czy archeologii.

Oferujemy między innymi:
* Skanery światła białego typy ScanBright do różnych zastosowań:
-ScanBright Professional - do precyzyjnych pomiarów technicznych
- ScanBright Mini - do precyzyjnych astosowań jubilerskich i technicznych
- ScanBright Archeo - do zastosowań muzealnych i archeologicznych zczytujący od razu kolor obietu
- ScanBright Education - skaner do zastosowań edukacyjnych o różych zastosowaniach w specjalnej cenie dla jednostek edukacyjnych-badawczych
* Skalner laserowy ręczny typu HandyScan - innowacyjny, samopozyconujący się, naręczny skaner laserowy - wiele modeli do różnych zastosowań

Oprócz tego oferujemy specjalistyczne oprogramowanie do obróbki danych pobranych ze skanera3D:
* Geomagic Studio - oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych.
* Geomagic Qualify - oprogramowanie do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM.
* Mesh3D 4.5 - najnowsza wersja oprogramowania do edycji danych pomiarowych zapewniającą szybszy pomiar i wyższą jakość. Przy użyciu stolika obrotowego umożliwia pełną automatyzację pomiaru.
* Oprogramowanie Fringe Application – oprogramowanie do automatycznej analizy obrazów prążkowych .

Oferujemy również usługi:
1. Pomiary i modelowanie 3D:
- Pomiary wykonywane na produkowanych przez nas urządzeniach (u nas i u klienta)
- Tworzenie modeli obiektów rzeczywistych
- Wykonywanie modeli w różnych materiałach oraz narzędzi na podstawie pomiarów obiektów rzeczywistych
- Wykonywanie wizualizacji i archiwizacji obiektów (w tym zabytków)
2. Automatyka - Projektowanie i wdrażanie indywidualnych systemów kontroli jakości na produkcji
3. Projektowanie i tworzenie zaawansowanych stron internetowych

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i umówimy się na prezentację naszych produktów.


Galeria zdjęć


Kategorie

1. Maszyny » Urządzenia pomiarowe