Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń

Przetwórstwo tworzyw sztucznych m.in. PP, PS, SAN, ABS, PE, PC, PA technologią wtrysku oraz prasowania tłoczonego. Wykonywanie nadruków, konfekcjonowanie i montaż gotowych wyrobów. Usługi na wtryskarkach.

Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń

ul. Piastów 2
62-400 Słupca
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń to firma z ponad 50-letnim doświadczeniem rynkowym. Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw termoplastycznych głównie: PP, PS, SAN, ABS, PE, PC, PA.

Dysponujemy 45 nowoczesnymi wtryskarkami firm Arburg, Engel, Kraus Maffei, Battenfeld, Italtech, JSW o sile zwarcia od 50 do 1200 ton oraz niezbędnymi urządzeniami pomocniczymi tj.: termostaty, podajniki barwników, nowoczesne suszarki do tworzyw konstrukcyjnych.  Ponad 70% maszyny wyposażonych jest w manipulatory do odbierania detali. W procesie produkcji wykorzystujemy technologię IML pozwalającą na automatyczną aplikację etykiet bezpośrednio do formy wtryskowej.

Oferujemy:
  • współpracę w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • wykonywanie nadruków metodą tampondruku i sitodruku,
  • montaż i konfekcjonowanie wyrobów gotowych.

Produkujemy artykuły gospodarstwa domowego dla znanych europejskich firm oraz wypraski techniczne również dla przemysłu samochodowego. W trosce o zadowolenie naszych klientów w 2002 roku wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 14001:2015 potwierdzony certyfikatami Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji oraz IQNet. Zależy nam na rozszerzeniu grona naszych klientów. Oferujemy usługi na wtryskarkach o wielkości 50- 1200 ton. W razie pytań chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji oraz opracujemy szczegółową ofertę cenową.