Spółdzielnia Inwalidów Świt

Opakowania, tuby, rozpylacze, nakrętki, atomizery


Dane kontaktowe:

ul. Taśmowa 1
Polska, 02-677 WraszawaSzybka realizacja – jakość – konkurencyjne ceny

Witamy na stronach firmy Switpack.

Switpack pl należy do grupy kapitałowej ŚWIT. Mamy ponad 66 lat doświadczenia w produkcji towarów i oferowaniu nowoczesnych rozwiązań dla klientów.

Jesteśmy zarówno producentem jak i dystrybutorem nakrętek, zamknięć, rozpylaczy, pompek do płynnych kosmetyków, tub kosmetycznych oraz pompek i atomizerów do perfum. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować gamę produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Produkcja odbywa się w naszych zakładach w Polsce i na Dalekim Wschodzie. W Warszawie posiadamy centrum dystrybucyjne. Oferujemy krótkie czasy dostawy i szybkie rozwiązania logistyczne na terenie Europy

Optymalizacja PRFON
Od sierpnia 1992 roku posiadamy status ZPCHR-u dzięki czemu współpracując z nami mogą Państwo znacznie obniżyć koszty redukując obowiązkowe wpłaty na PFRON.

Wysokość redukcji (tzn. wskaźnik ulgi) dla naszych klientów wynosi ponad 50% wartości dokonanych zakupów, produktów lub usług.
To co nas wyróżnia : bezkonkurencyjne ceny po uwzględnieniu ulg na PFRON

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Elastyczność
Switpack.pl realizuje zamówienia nie tylko z bieżącej produkcji albo zamówionego przez klientów importu ale również utrzymuje duże stany magazynowe najbardziej popularnych produktów. Dzięki temu, w odróżnieniu od wielu naszych konkurentów jesteśmy bardziej elastyczni w szybkim dostosowywaniu się do zmieniającej się wielkości zamówień. Lista dostępnych produktów zwiększa się systematycznie wraz z nowymi zamówieniami. Jeżeli potrzebują Państwo nowego produktu prosimy o kontakt.

Klienci Switpack
Jeżeli potrzebują Państwo regularnych, zapewnionych dostaw, proponujemy Państwu otwarcie konta klienta. Dostawy dla zarejestrowanych klientów realizujemy w ciągu kilku dni roboczych. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.

Produkty
Nasza lista produktów ciągle się rozszerza. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć interesującego produktu na naszej stronie www, prosimy o kontakt a z pewnością znajdziemy dla Państwa rozwiązanie

Zapraszamy Państwa do współpracy.