Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w produkcji samoprzylepnych taśm klejących oraz przetwórstwie materiałów akustycznych, uszczelniających i izolacyjnych dla motoryzacji, elektroniki, AGD i segmentu e-mobility.

Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o.

ul. Ordynacka 10
83-050 Bąkowo
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

ITW Stokvis Tapes jest wiodącą na rynku, niezależną firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów z materiałów miękkich (także samoprzylepnych): filców, pianek, włóknin, klejów, gum, plastików itp. Posiadamy 18 oddziałów produkcyjnych na całym świecie.

Należymy do ścisłej czołówki swej branży w zakresie wdrażania zdobyczy technologicznych i innowacyjności rozwiązań. Poprzez swoją obecność na świecie Stokvis Tapes oferuje klientom idealne połączenie obecności lokalnej i międzynarodowego doświadczenia, które zawdzięczamy naszym oddanym i zaangażowanym pracownikom . Przez ponad 50 lat działalności firma Stokvis zyskała dużą renomę i opinię firmy proponującej rozwiązania dla najbardziej wymagających zastosowań z zakresu łączenia, izolacji, maskowania, zabezpieczania, uszczelniania, osłaniania i pakowania. Możliwości naszego parku maszynowego obejmują: cięcie na rolki, wykrawanie na prasach i ploterach, tworzenie laminatów różnych materiałów, termoformowanie (3D), zgrzewanie, produkcję klejów i mas termoprzewodzących oraz izolatorów elektrycznych.