Stomet Sp. z o.o.

formy wtryskowe, maszyny, robotyzacja, automatyzacja, części metalowe, utrzymanie ruchu, relokacje

Stomet Sp. z o.o.

ul. Reymonta 19a
38-500 Sanok
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

STOMET Sp. z o.o. powstała w 1992 roku z połączenia zasobów narzędziowni i wydziału remontowego STOMIL SANOK S.A. Tradycje wykonawstwa form, oprzyrządowania i urządzeń do produkcji wyrobów gumowych związane są z Centralnym Okręgiem Przemysłowym, w ramach którego w 1932 roku rozpoczęła działalność Polska Spółka dla Przemysłu Gumowego S.A. pod nazwą Sanok.

Obecnie przedmiotem działalności Spółki STOMET są usługi z zakresu :

  • projektowania , wytwarzania, naprawy i regeneracji form wtryskowych do przetwórstwa elastomerów, szerokiej gamy tworzyw sztucznych i aluminium.
  • projektowania i wytwarzaniu maszyn i urządzeń związanych z przetwórstwem gumy tworzyw sztucznych, w tym zautomatyzowane i zrobotyzowane stanowiska produkcyjne,
  • produkcji i dostaw dokładnych części metalowych o zróżnicowanej geometrii wykonywanych metodami obróbki skrawaniem tzn. frezowaniem, toczeniem lub kombinacją obu metod.
  • specjalistycznych prac obejmujących relokację maszyn i urządzeń oraz szeroko rozumianych działań z zakresu utrzymania ruchu.

Dysponujemy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem pracowników wyposażonym w odpowiedni sprzęt niezbędny do realizacji nawet trudnych i skomplikowanych operacji.

Realizowane w STOMET Sp. z o.o. procesy funkcjonują w oparciu o efektywnie wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością spełniający stosownie do rodzaju oferowanych usług wymagania norm IATF 16949 i/lub PN-EN ISO 9001