Supravis S.A.

Opakowania dla przemysłu spożywczego, folie, laminaty, osłonki, woreczki


Dane kontaktowe:

ul. Nowotoruńska 56
Polska, 85-840 Bydgoszcz


O firmie

Firma SUPRAVIS S.A. to globalny lider docierający do ponad 50 krajów na całym świecie oferujący kompleksowy asortyment barierowych i wysokobarierowych opakowań z folii giętkich. Naszą ofertę kierujemy głównie do wymagających branż: mięsnej i drobiarskiej, rybnej, mleczarskiej, a także piekarniczej.

Ponad 35-letnia obecność na rynku oraz zdobyte know how umożliwia nam kreowanie innowacyjnych rozwiązań „od granulki do gotowych opakowań”. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest na ponad 13 hektarach, a długoletnie inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona kadra specjalistów gwarantują oferowanie najwyższej jakości produktów i usług. Poprzez indywidualną, dedykowaną opiekę handlową i serwisową przyczyniamy się do optymalizacji kosztów wytworzenia i magazynowania oraz bezpieczeństwa ciągłości procesów produkcyjnych u naszych klientów.

Pracujemy dla wielu znanych brandów, a rozwiązania naszej firmy wykorzystywane są również w produktach wytwarzanych pod markami własnymi znanych sieci handlowych.

Dewizą, która od lat przyświeca naszym ambitnym celom jest hasło „Opakowania godne zaufania”, aby nasi klienci, kontrahenci i współpracownicy czuli, że swoje sprawy powierzają w dobre ręce.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć