Surowce Chemiczne Dystrybutor C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.

Dystrybutor surowców i półproduktów chemicznych. Dozowniki, lampy UV do utwardzania spojeń, maszyny do montażu, roboty przemysłowe i inne.

Surowce Chemiczne Dystrybutor C.H. Erbslöh Polska Sp. z o.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Farbiarska 69
Polska, 02-862 Warszawa

Opis działalności

Specjalistyczne środki chemiczne stanowią podstawę wielu procesów produkcyjnych. Odpowiednio zastosowane dodatki pozwalają na zagęszczanie substancji, ułatwiają łączenie składników czy sprawiają, że produkty uzyskują kolor. Aby gwarantowały odpowiedni efekt, powinny być wysokiej jakości.


Jesteśmy specjalistami w ich doborze. Dokonując go, opieramy się na ponad stuletnim doświadczeniu naszej firmy. Dzięki temu nie tylko możemy kompleksowo wyposażyć przedsiębiorców w kleje przemysłowe, flokulanty, zagęstniki czy środki barwiące, ale też służyć im radą w kwestiach doboru takich produktów. Asortyment, który oferuje C. H. Erbslöh, to zarówno kleje i uszczelnienia o różnym przeznaczeniu, jak i preparaty chemiczne dla oczyszczalni ścieków czy do produkcji farmaceutyków. Za ich pomocą jest możliwa precyzyjna kontrola struktury zawiesin, wytrącania osadów czy uzyskiwania konkretnych cech takich jak np. rozlewność farb czy chemiczna odporność klejów.


Bardzo bogata i zróżnicowana gama produktów pozwala nam zaspokoić potrzeby każdej firmy. Dostarczamy im nie tylko niezbędne substancje, ale też dozowniki i lampy UV do utwardzania spojeń, maszyny do montażu, roboty przemysłowe i wiele innych urządzeń.