Surplex

Rdzeniem naszego biznesu jest sprzedaż używanych maszyn i instalacji dla przemysłu metalowego, drzewnego i wyrobów syntetycznych.

 
Dane kontaktowe:
ul. Słowackiego 8 / 12
Polska, 42-300 Myszków

Opis działalności

Surplex GmbH z siedzibą w Düsseldorfie jest firmą skupiającą się na kupnie i sprzedaży używanych maszyn.

Przedsiębiorstwo kupuje i sprzedaje używane maszyny i wyposażenie zakładów przemysłowych, prowadzi aukcje internetowe oferując wycenę i ocenę kondycji produktów.

Rdzeniem naszego biznesu jest sprzedaż używanych maszyn i instalacji dla przemysłu metalowego, drzewnego i wyrobów syntetycznych.

W większości sprzedajemy maszyny bezpośrednio z ich aktualnej lokalizacji. Kiedy tylko jest to możliwe, nasi klienci mogą dokonać gruntownej kontroli maszyny przed zakupem, przeprowadzając inspekcję gdy ta jest nadal w użyciu. Maszyny, które nie znajdują się już u sprzedawcy, będą rozebrane na części przez wyszkolonych ekspertów i dostarczone bezpośrednio z magazynu. W takim przypadku, zapewniamy naszym potencjalnym klientom bardzo obszerne informacje techniczne, filmy, itp. Sprzedaż na mocy ,,umów w formie prywatnej", które mogą Państwo znaleźć na stronie Surplex, jest rozwiązaniem, które stosujemy zawsze, gdy w grę wchodzi kupno pojedynczych maszyn lub małych ilości produktów przemysłowych.

Jeśli chodzi o większe ilości produktów, kompletne parki maszynowe lub całe zakłady przemysłowe, zalecamy udział w aukcjach przemysłowych - Surplex posiada szczególne atuty w tej kwestii. Na naszej liście referencji znajdują się takie firmy jak ABB, Bayer, Daimler, Linde i ThyssenKrupp. Podejmujemy się wszystkich zadań, zarówno przed, podczas, jak i po zakończeniu aukcji. Nasze działania obejmują na przykład wycenę i inwentaryzację maszyn, a także oczyszczanie zakładów i przekazywanie ich nabywcy w nienagannym stanie.

Surplex zwiększa potencjał podmiotów handlujących lub pośredniczących w handlu maszynami i oferuje kompleksowe rozwiązania z pierwszej ręki.