Swimer Łukasz Otremba

Produkcja rotomolding rotoformowanie usługi formy


Dane kontaktowe:

ul. Płaska 64
Polska, 87-100 Toruń


Opis działalności

Firma Swimer Łukasz Otremba z siedzibą w Toruniu zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkty własne to zbiorniki do przechowywania wszelkiego rodzaju płynów m.in. paliw, AdBlue, nawozów, wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.

Oprócz produktów własnych, nowoczesny park maszynowy stwarza możliwości produkcyjne w technologii formowania rotacyjnego na formach powierzonych przez klientów.

Produkty naszej firmy można zobaczyć na wielu targach branżowych w których nasza firma czynnie uczestniczy zarówno w branży rolniczej, budowlanej, transportowej, przemysłowej i chemicznej.

Usługi oferujemy w pełnym zakresie zaczynając od projektowania i wykonania form – posiadamy własną narzędziownię poprzez produkcję wyrobów gotowych aż po transport i dostawę do klienta – posiadamy własne środki transportu.

Certyfikaty, atesty i wyróżnienia przyznawane naszym wyrobom zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym dają gwarancję najwyższej jakości.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz stowarzyszenia ROTOPOL.

Firma SWIMER posiada decyzję uprawniającą do wytwarzania zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów ciekłych zapalnych o nr: UC-03-283-W/1-14

Serdecznie Zapraszamy do współpracy.