TEKOpro sp. z o.o.

Rozdrabnicze, brykieciarki i młyny do tworzyw Weima, przesiewacze Spaleck, separatory i przenośniki Westeria Fördertechnik

TEKOpro sp. z o.o.

ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma TEKOpro Sp. z o.o. specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży urządzeń do procesów recyklingu różnej maści odpadów. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielstwem niemieckich producentów: WEIMA Maschinenbau GmbH, Spaleck GmbH & Co. KG, Westeria Foerdertechnik GmbH na terenie Polski.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyte umiejętności uczyniły z nas ekspertów w rozdrabnianiu, brykietowaniu, przesiewaniu, separacji, transporcie pneumatycznym i mechanicznym wszelkich materiałów czy też konfigurowaniu pełnych linii obróbki wszystkich rodzajów odpadów oraz istotnych kwestii dotyczących obowiązków przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska.

Oferujemy niezależne doradztwo i pomagamy skonfigurować kompleksowe rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Jeżeli szukacie Państwo rozwiązań, które umożliwią przetworzenie odpadów, odzysk czy też recykling i macie już wybrane rozwiązanie, ale szukacie dodatkowej informacji lub nie jesteście pewni co do słuszności wyboru, to nasza pomoc będzie w sam raz!


Galeria zdjęć