THT Sp. z o.o.

Produkcja opakowań przemysłowych, systemy opakowaniowe, skrzyniopalety, pudełka, wkłady do opakowań, piana

THT Sp. z o.o.

ul. Metalowców 6
58-100 Świdnica Śląska
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma THT jest jednym z wiodących producentów systemów opakowaniowych. Posiadamy certyfikat ISO 9001 a wysoką jakość naszych usług doceniają najwięksi producenci z branży automotive i AGD/RTV.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:
- pojemniki i palety transportowe (również walizki i pojemniki specjalne),
- wyroby termoformowane (palety, pokrywy, wkłady),
- opakowania tekstylne i wkłady szyte,
- opakownia piankowe (narożniki, wypełnienia, wkłady, przekładki, profile)

Wysoką pozycję w branży zdobywaliśmy sukcesywnie, wprowadzając nowe produkty, optymalizując koszty produkcji i podnosząc jakość. Począwszy od 1999 roku z pasją i zaangażowaniem produkujemy opakowania indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów. Stawiamy na kompleksowe rozwiązywania: od doradztwa, projektu, analizy kosztów, produkcję aż po optymalizację polityki opakowaniowej.

Specjalizujemy się w produkcji wielkogabarytowych pojemników transportowych, mniejszych pojemników usprawniających transport i logistykę oraz różnego rodzaju wypełnień tychże pojemników: kształtek piankowych, separatorów, kratownic, przekładek. Opakowania jednorazowe autorstwa THT wykonane z różnego rodzaju pianek, stanowiące wkład do pudła kartonowego czy walizki, pozwalają skutecznie chronić przed uszkodzeniem mechanicznym nawet najdelikatniejsze przedmioty.

W celu zapewnienia dobrych relacji z naszymi Klientami posiadamy rozbudowaną flotę samochodów służbowych. Dzięki temu zapewniamy szybki i sprawny transport naszych wyrobów a także opiekę nad Klientami przez naszych przedstawicieli handlowych.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości