Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska-Mysław Sp.J.

Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw


Dane kontaktowe:

ul. Okólna 43A/43B lok. 101
Polska, 05-270 MarkiTajwańskie Biuro Techniczne istnieje od 1998 roku. Zajmujemy się dystrybucją maszyn i urządzeń do automatyzacji procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych. Reprezentujemy na rynku polskim sprawdzonych producentów tajwańskich, cieszących się wieloletnim uznaniem i światową renomą.
Nasi tajwańscy partnerzy to najlepsi producenci rynku dalekowschodniego, jakością i niezawodnością stojący w jednej linii z europejskimi potentatami branży.
Do dyspozycji naszych klientów oddajemy:
1. Wtryskarki VICTOR Taichung Machinery Works Co., Ltd
Firma VICTOR Taichung została założona w roku 1954 roku. Jest pierwszą na Tajwanie firmą produkującą maszyny ze sterowaniem numerycznym a także pierwszą, która otrzymała certyfikaty ISO 9001 i CE oraz ISO 14001, wydane przez niemiecki TÜV Rheinland. Wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami w dziedzinie produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz obrabiarek i centrów obróbczych. Chcąc zapewnić swoim odbiorcom gwarancję najwyższej jakości swoich wyrobów, do produkcji maszyn i urządzeń bazuje na elementach własnej produkcji. Posiada automatyczne linie produkcyjne FMS z bieżącą kontrolą i monitoringiem wszystkich parametrów wykonywanych wyrobów. Jako pierwsi na Tajwanie, bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji maszyn CNC, wprowadzili do swej oferty wtryskarki all-electric.

Obecnie maszyny produkowane przez firmę VICTOR Taichung sprzedawane są na całym świecie w szerokim zakresie produkcyjnym. Oferta wtryskarek obejmuje:

1. Wtryskarki serii Vs o zakresie sił zwarcia 50-250T, seria standardowa
2. Wtryskarki serii VR o zakresie sił zwarcia 350-1300T, seria standardowa
3. Wtryskarki serii Vα o zakresie sił zwarcia 50-200T, całkowicie elektryczne
4. Wtryskarki serii Vs ES o zakresie sił zwarcia 50-250T, energooszczędne
5. Wtryskarki serii VR ES o zakresie sił zwarcia 350-850T, energooszczędne
6. Wtryskarki do PVC, z akumulatorami, z pompami o zmiennym wydatku

2. Roboty i manipulatory APEX Robot Systems

Oferta obejmuje zakres urządzeń od najprostszych manipulatorów pneumatycznych do odbioru gałązek, aż po trzyosiowe roboty na serwo-silnikach. Dostarczamy także pełne systemy automatyzacji produkcji w oparciu o urządzenia APEX..

3. Butelczarki KAI MEI Plastics Machinery Co., Ltd

Urządzenia produkowane przez KAI MEI to zarówno butelczarki z głowicą konwencjonalną (do 10 l pojemności) i akumulatorową (w zakresie produktu od 1 do 220 l pojemności) i wtrysko-rozdmuchiwarki.

4. Młyny HENG CHIH Machinery Co., Ltd

Młyny I kruszarki tajwańskiego producenta z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji tego typu urządzeń.

5. Regały Li-Chen Industrial Co., Ltd.

Regały i systemy regałowe o nośności 1000 kg, 2000kg i 3000kg na półkę.

Galeria zdjęć