Tech-Max Adrian Wawrzeniecki

TECH-MAX Producent maszyn dla przemysłu spożywczego. Serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych.

 
Dane kontaktowe:
ul. Warszawska 416
Polska, 05-082 Zielonki Wieś

Opis działalności

Tech-Max  Specjalizujemy się w produkcji automatycznych i półautomatycznych maszyn do produkcji butelek pet metodą rozdmuchu z preform PET.

Produkowane przez naszą firmę maszyny umożliwiają wytwarzanie butelek PET o dowolnym kształcie i przeznaczeniu, które wykorzystywane są w bardzo wielu gałęziach przemysłu jako opakowania do takich produktów jak: woda, napoje gazowane i niegazowane, mleko, jogurty, kefiry, oleje spożywcze, octy. Maszyny wytwarzane przez naszą firmę umożliwiają produkcję coraz częściej stosowanych na rynku spożywczym słoików z preform PET oraz opakowań wykorzystywanych do konfekcjonowania chemii gospodarczej.


Oferujemy również takie urządzenia jak etykieciarki etykiet samoprzylepnych, orientatory butelek i słoików do pozycjonowania opakowań na liniach produkcyjnych, formy rozdmuchowe do wszystkich typów maszyn rozdmuchowych, transportery butelek i innych opakowań. Produkowane przez nas maszyny są łatwe w obsłudze, a przy tym poprzez zastosowanie standaryzowanych podzespołów czołowych producentów są wysoce niezawodne.

Oferujemy również usługi w zakresie serwisu maszyn do produkcji opakowań PET.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych tj. promienniki podczerwieni, sterowniki mocy Celduc, podzespoły pneumatyczne i inne.

Zapraszamy do współpracy.