Techplast Sp. z o.o.

Producent środków antyadhezyjnych do form


Dane kontaktowe:

ul. Ciepłownicza 8
Polska, 35-959 Rzeszów


Opis działalności

TECHFORM to grupa aerozolowych preparatów chemicznych znajdujących zastosowanie w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych i gum. Twórcą i producentem środków technicznych o wspólnej marce TECHFORM jest firma Techplast Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Firma powstała w 1999 roku.

Głównym naszym wyrobem są środki antyadhezyjne do form. Oparte na silikonie, jak uniwersalny TECHFORM Sil, czy też bezsilikonowe, jak TECHFORM Asilen. Produkujemy także aerozolowy preparat do konserwacji form wtryskowych i innych narzędzi metalowych TECHFORM Sakor oraz uniwersalny środek czyszczący TECHFORM Bryl.

Preparaty te obecne na rynku od 2000 roku zostały sprawdzone na znacznej grupie tworzyw i metod przetwórczych uzyskując pozytywną opinię technologów i zarządzających produkcją, znajdując liczne grono użytkowników.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, uzupełniamy sukcesywnie gamę wyrobów wspomagających przetwórstwo tworzyw sztucznych i gum. Prowadzimy prace nad nowymi produktami z serii środków rozdzielających silikonowych i bezsilikonowych oraz środków antykorozyjnych, konserwujących, czyszczących i smarnych.