Tex Company

Odzież używana, recycling, skup, sprzedaż, filc

Tex Company

ul. Nakielska 9-11
42-600 Tarnowskie Góry
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Hurtownia odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Tex Company specjalizuje się w imporcie odzieży używanej z terenów Wielkiej Brytanii. Dzięki własnej bazie transportowej odzież używana z naszego asortymentu jest transportowana bezpośrednio do odbiorców, którymi są zarówno małe sklepiki, jak również hurtownie. W ramach naszej oferty wykonujemy również zamówienia indywidualne.
Odzież używana

Dzięki bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jakie są oczekiwania naszych klientów i dlatego możemy im sprostać. Proponowana przez nas odzież używana pochodzi z terenów z najzamożniejszych dzielnic takich miast jak Londyn, Manchester, Leeds czy Bristol. Hurtownia odzieży używanej Tex Company to miejsce, w którym znajdują się produkty wysokiej jakości bez wad i defektów. Jest to sortowana odzież używana dlatego możesz mieć pewność, że w pełni zaspokoi ona potrzeby każdego z Twoich klientów.
Second hand clothes

Second hand clothes - czyli nieustannie zyskująca na popularności odzież używana daje możliwość podkreślenia swojego indywidualizmu i wyrażenia osobowości. Pojedyncze, unikatowe egzemplarze pasków, bluzek, spódnic czy innych elementów garderoby to szansa na niepowtarzalny wygląd i stroje, których z całą pewnością nikt nie odtworzy. Second hand clothes to również tania odzież używana co również stanowi jej ogromny atut.

Kategorie

  1. Wyroby » Wyroby budowlane