Biznes PlusLogo Tomir Sp.J.

Tomir Sp.J.

Przedstawiciel firm Illig, Polytype, Kuhne, Folitec, Maywo, Geaf i Veripack na Polskę: maszyny do termoformowania płyt i folii, maszyny pakujące blister i skin, zgrzewarki termiczne i w.cz., płyty i folie HIPS, ABS, ASA


Dane kontaktowe:

ul. Kopalniana 6
01-321 Warszawa, PolskaFirma "TOMIR Sp.j." powstała w 1993 roku. Jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę szeregu renomowanych firm: ILLIG, POLYTYPE, KUHNE, FOLITEC, MAYWO, GEAF oraz VERIPACK oferując sprzedaż maszyn, folii i płyt z tworzyw sztucznych oprzyrządowania, części zamiennych oraz szerokie usługi w zakresie doradztwa technicznego.

ILLIG GmbH

www.illig.de » Tomir - IlligOd 60-ciu lat niemiecki lider na rynku producentów maszyn i oprzyrządowania do termoformowania. Szeroka oferta firmy obejmuje:
  • maszyny do formowania płyt (wanny, brodziki, kasetony) – typ UA
  • maszyny pakujące blister i skin – typ SB, HSP, HSA
  • maszyny do produkcji kubków jednorazowych i pokrywek – typ RDM
  • maszyny do produkcji tacek i pojemników – typ RDK, RDKP i RV
  • kompletne linie do pakowania w branży spożywczej (jogurt, śmietana, desery) i wielu zastosowań technicznych – typ FS
  • formy do oferowanych maszyn oraz narzędzia wymagane pod konkretne potrzeby końcowego użytkownika.

Firma ILLIG oferuje pomoc w zakresie doboru optymalnych rozwiązań pojedynczych maszyn oraz modułowo kompletowanych linii, uwzględniając indywidualne wymogi odbiorcy. W siedzibie firmy w Heilbronn (Niemcy) organizowane są regularnie prezentacje pracy maszyn oraz szkolenia (materiały szkoleniowe w j. niemieckim lub j. angielskim).

POLYTYPE

www.polytype.com»

Szwajcarskie drukarki suchoofsetowe (nadruki na kubkach, pojemnikach, pokrywkach i tubach). Szwajcarska firma należy do światowej czołówki producentów w tej grupie maszyn.

KUHNE GmbH

www.kuhne.de »

Niemiecki producent wytłaczarek jednoślimakowych do tworzyw, oraz kompletnych linii do wytłaczania folii rękawowych (w tym wielowarstwowych – do 7 warstw), folii płaskich oraz płyt (również wielowarstwowych).

Tomir - termoformierki

FOLITEC

www.folitec.com »

Niemiecki producent urządzeń do ciągłego pomiaru grubości folii płaskich, papieru i tkanin powlekanych.

MAYWO Kunststoff GmbH

www.maywo.de »

Oferujemy płyty oraz folię ABS, HIPS, ASA w wersji jedno- i wielowarstwowej (koekstrudowana) produkcji niemieckiej firmy Maywo, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Produkty nasze mają zastosowanie w przemyśle samochodowym, elektronicznym, chłodniczym, w reklamie, przy wykańczaniu wnętrz, budowie maszyn i technicznych obudów, w opakowaniach, transporcie itp. Płyty mogą być wykonane z materiału oryginalnego jak i recyclingu. Na powierzchni możemy nanosić rózne faktury jak równiez dekorować różnymi foliami dekoracyjnymi. Powierzchnie płyt mogą być matowe, półmatowe lub nabłyszczone. Płyty mogą być zabezpieczone folią PE. Szczególną ofertę stanowią płyty specjalne: niepalne, odporne na działanie warunków atmosferycznych, UV, niskich i wysokich temperatur, odporne na działanie chemikaliów, wandalizm.

GEAF S.r.l.

www.geaf.it »

Włoska firma GEAF S.r.l jest czołowym producentem urządzeń wysokiej częstotliwości. Głównie urządzenia te są wykorzystywane w zgrzewarkach do produkcji akcesoriów samochodowych, sprzętu medycznego, blistrów z folii PVC i PET, wielkogabarytowych osłon, artykułów biurowych. W branży samochodowej na maszynach firmy GEAF można wykonywać: osłony przeciwsłoneczne, podłogi i dywaniki samochodowe, podsufitki i izolacje akustyczne, wkłady do bagażników, boczki drzwiowe. Urządzenia firmy GEAF mają zastosowanie do produkcji następującego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego: worki do płynów fizjologicznych, dożylnych, leczniczych płynów, worki na mocz, worki drenażowe, worki na krew, worki na plazmę i osocze, worki do żywienia pozajelitowego, worki na roztwory, worki stomijne, opaski rehabilitacyjne na stawy, ogrzewacze na stawy, zatoki, bolące miejsca Zgrzewarki firmy GEAF służą do produkcji wielkogabarytowych osłon takich jak : namioty turystyczne, cyrkowe, magazynowe, parasole reklamowe, markizy, plandeki samochodowe. Inne zastosowania urządzeń wysokiej częstotliwości firmy GEAF to: produkcja pudełek z folii twardych, produkcja okładek na książki i zeszyty, osłony-koszulki na dokumenty, obwoluty do segregatorów, suszenie włókien, zdobienie koszulek, produkcja oparć krzeseł.

VERIPACK

www.veripack.it »

Sprzedajemy linie formująco-napełniająco-zgrzewające włoskiej firmy VERIPACK. Maszyny sa przeznaczone do pakowania np. krojonych wędlin, serów, przetworów miesnych, rybnych, mlecznych, wyrobów piekarniczych i innych. Maszyny są dostosowywane do potrzeb klientów i ich wyrobów. Maszyny są wykonane z wysokiej jakosci materiałów pozwalajacych na pracę materiałami zawiejącymi sól lub mleko jak również są odporne na działanie nawet bardzo agresywnych czynników myjących. W ofercie znajdują się maszyny napełniajaco-zgrzewajace gotowych opakowań z termoformowania lub wtrysku. Zarówno w procesie formowania jak i zgrzewania mamy możliwości do wyborów różnych opcji i wariantów. Z maszynami dostarczamy systemy napełniajace. Jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych imprezach targowych w kraju (PLASTPOL, TAROPAK), na których prezentujemy naszą ofertę w bezpośrednich kontaktach z klientami. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa techniczno-handlowego. Dzięki wieloletniej znajomości rynku pomagamy we wprowadzaniu nowych rozwiązań technicznych i nowoczesnych produktów o najwyższej jakości. Współpracujemy z firmą "FORTY Sp.j." oferującą maszyny używane w/w firm (www.forty.com.pl).
Galeria zdjęć