Travicom.PL

Produkcja i import podłogi posadzki z tworzywa sztucznego, gres, płytki ceramiczne

Travicom.PL

ul. Wrocławska 9c
95-082 Dobroń
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma „Travicom.PL”  powstała w 2003 roku. Nasz dział produkcyjny zlokalizowany jest w Czeskiej Rep. w Ostravie, natomiast biuro handlowe znajduje się w Dobroniu obok Łodzi.
Głównym i wiodącym naszym produktem są systemy podłogowe z tworzywa sztucznego (Tile, R-Tile), systemy tarasowe, płytki ceramiczne, gres.

Od dwóch lat zajmujemy się również importem artykułów wyposażenia wnętrz: płytkami ceramicznymi, gresami, podłogami drewnianymi ze Szwecji (Berg&Berg).

Naszymi odbiorcami są: hurtownie budowlane, salony z płytkami, inwestorzy prywatni oraz instytucjonalni.

Korzystając z bliskiej współpracy z czołowymi producentami i designerami z Włoch i Szwecji, posiadającymi również swoje najnowocześniejsze linie produkcyjne w ChRL, Szwecji jak również Czeskiej Rep., dostarczamy klientom doskonałej jakości produkty.
Włoscy i Szwedzcy projektanci dbają o doskonałe wzornictwo, a dzięki nowoczesnej technologii oraz innowacyjnym liniom produkcyjnym
- produkty nasze oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, expresowym czasie, z dostawą bezpośrednio do drzwi klienta. Na co pozwala nam, własny magazyn.

Nasz dział sprzedaży i logistyki to: - terminowość dostaw przy realizacji inwestycji dużej skali oraz fachowe doradztwo techniczne podczas całego czasu trwania realizacji inwestycji , jak również po jej zakończeniu.

Doradcy Travicom Tile to profesjonalni i wykwalifikowani pracownicy, którzy rozumieją potrzeby Klientów i zawsze chętnie służą im radą i pomocą.

Zapraszamy do współpracy: inwestorów prywatnych, firmy, designerów, salony handlowe.

Dyrektor Zarządzający
Travicom.PL
Jacek Konieczny

Kategorie

  1. Wyroby » Wyroby budowlane