Tubus Sp.J. Zakład Produkcji Opakowań

Pudełka, profile i profilowane opakowania wysokoprzezroczystej folii PVC,

 
Dane kontaktowe:
ul. Marsa 33
Polska, 04-246 Warszawa

Opis działalności

Działamy od 1993 roku i od chwili założenia firmy wyróżniamy się najwyższym, profesjonalnym poziomem produkcji. Naszym atutem jest terminowość i solidność działania oraz gwarantowana jakość wyrobów.

Oferujemy:

Pudełka prostopadłościenne wykonane z wysokoprzezroczystej sztywnej folii PVC o wymiarach i kształtach dostosowanych do wymogów i życzeń klienta. Stanowią nierozłączne dopełnienie takich produktów jak: zabawki, gadżety reklamowe, ozdoby choinkowe, zestawy świąteczne, kosmetyki, kremy, środki czystości, ręczniki, bielizna osobista, chusteczki itp.

Profile z wysokoprzezroczystej folii PVC o przekroju kwadratu lub prostokąta o szerokiej gamie rozmiarów, zamykane zatyczkami z tworzywa sztucznego lub sztywnej folii PVC. Nawijane płasko na role do 350 mb Doskonale nadają się do pakowania karniszy, żaluzji, rolet, map, kalendarzy oraz innych artykułów.

Profilowane opakowania z wysokoprzezroczystej sztywnej folii PVC, cięte na dowolną długość, okreśkloną przez klienta. Zamykane zatyczkami wykonanymi z folii PVC lub tworzywa sztucznego.

Proponujemy również opakowania z jedno i wielokolorowym nadrukiem.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć