Tubus Sp.J. Zakład Produkcji Opakowań

Pudełka, profile i profilowane opakowania wysokoprzezroczystej folii PET zawierającej 80% wkładu z recyklingu

Tubus Sp.J. Zakład Produkcji Opakowań

ul. Marsa 33
04-246 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Działamy od 1993 roku i od chwili założenia firmy wyróżniamy się najwyższym, profesjonalnym poziomem produkcji. Naszym atutem jest terminowość i solidność działania oraz gwarantowana jakość wyrobów. Nasze opakowania wykonywane są z materiału zawierającego 80% wkładu z recyklingu i w 100% nadają się do recyklingu.

Oferujemy:

Pudełka prostopadłościenne wykonane z wysoko przeźroczystej sztywnej folii PET o wymiarach i kształtach dostosowanych do wymogów i życzeń klienta. Stanowią nierozłączne dopełnienie takich produktów jak: zabawki, gadżety reklamowe, ozdoby choinkowe, zestawy świąteczne, kosmetyki, kremy, środki czystości, ręczniki, bielizna osobista, chusteczki itp.

Profile z wysoko przeźroczystej folii PET o przekroju kwadratu lub prostokąta o szerokiej gamie rozmiarów, zamykane zatyczkami z tworzywa sztucznego lub sztywnej folii PET. Nawijane płasko na role do 350 mb. Doskonale nadają się do pakowania karniszy, żaluzji, rolet, map, kalendarzy oraz innych artykułów.

Profilowane opakowania z wysoko przeźroczystej sztywnej folii PET, cięte na dowolną długość, określoną przez klienta. Zamykane zatyczkami wykonanymi z folii PET lub tworzywa sztucznego.

Proponujemy również opakowania z jedno i wielokolorowym nadrukiem.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć