Untha Polska Sp. z o.o.

Producent niezawodnych rozdrabniaczy do tworzyw sztucznych, metali, papieru, ZSEE, odpadów komunalnych oraz do niszczenia dokumentów i danych

Untha Polska Sp. z o.o.

ul. Olecka 23 lok. 221
04-980 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

O firmie

Firma Untha Polska Sp. z o.o., jedyny przedstawiciel Untha shredding technology GmbH w kraju, istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Obsługujemy firmy recyklingowe z szerokopojętej branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz odpadów komunalnych i przetwórstwa przemysłowego. Z roku na rok sukcesywnie zwiększamy sprzedaż rozdrabniaczy projektowanych i produkowanych pod indywidualne zamówienie. Systematycznie wraz z naszymi klientami budowujemy wizerunek firmy parnterskiej, rzetelnej, otwartej na zmieniające się potrzeby rynku.

Produkcja rozdrabniaczy (shredder-ów) o wydajności 1-100t/h w całości zlokalizowana jest w Kuchl w Austrii. Razem z zapleczem części zamiennych oraz serwisem Untha gwarantuje niezawodną jakość produktów, a także obsługę posprzedażową maszyn.

Stosując oryginalne części zamienne i zużywające się firmy Untha zapewniamy klientom wydajną pracę rozdrabniaczy, co jest niezmiernie ważne szczególnie przy pracy wielozmianowej. Wysoka jakość elementów i podzespołów stanowi decydujące kryterium przy wyborze maszyny. Dzięki temu ogranicza się koszty utrzymania i okresy przestoju maszyny. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

 

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć