Van Werven Poland Sp. z o.o.

Wysokiej jakości przemiały z PP, PE, HDPE. Zakup odpadów z tworzyw sztucznych

Van Werven Poland Sp. z o.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Zakopiańska 177
Polska, 30-435 Kraków

Opis działalności

Firma Van Werven jest wiodącym europejskim producentem wysokiej jakości przemiałów z twardych plastików pochodzących z odpadów pokonsumpcyjnych, budowlanych, przemysłowych oraz centrów recyklingu. Produkcją wysokiej jakości surowców wtórnych zajmujemy się już od ponad 15 lat. W swojej ofercie posiadamy około 50 dostosowanych do potrzeb Klienta mieszanek, głównie z PE, PP, PE-PP, HDPE, ale także z PVC, ABS i PS. Łącznie wytwarzamy już ponad 200 000 ton surowców wtórnych w skali roku.

overons3

Misja

Poprzez udoskonalanie procesów recyclingu zmniejszamy naszą zależność od surowców pochodzenia pierwotnego. Naszą misją jest zamknięcie łańcucha poprzez wytwarzanie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, które mogą służyć jako substytut surowców pierwotnych. Tworzenie wysokiej jakości surowców wtórnych to jedyny sposób, aby osiągnąć cele „gospodarki w obiegu zamkniętym” (GOZ). W związku z tym stale inwestujemy w innowacje, które pomagają nam dalej poszerzać ofertę naszych produktów.

Nasze produkty są dostosowane do potrzeb Klienta, a także wytwarzane w dużych ilościach o stałej, powtarzalnej jakości. Każdą partię badamy w własnym laboratorium.

Oferujemy:

·         Wysokiej jakości przemiały z PE, PP, PE-PP, HDPE, PVC, ABS i PS

Jesteśmy zainteresowani zakupem:

·         Odpadów z twardych tworzyw sztucznych: PE, PP, HDPE i inne

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, a zakład produkcyjny pod adresem Osła 1J, 59-706 Gromadka w województwie dolnośląskim.


header-recyclingproces-2

Galeria zdjęć