Wital Sp.J.

Usługa wtrysku, produkcja, urządzenia odblaskowe, zgrzewanie ultradźwiękowe


Dane kontaktowe:

ul. Matuszewska 14, budynek B3
Polska, 03-876 Warszawa


Opis działalności

WITAL to rodzinna firma działająca na rynku tworzyw sztucznych nieprzerwanie od 1987 roku. To daje nam ponad 30 lat doświadczenia, nieustannego rozwoju, ulepszania jakości oferowanych produktów oraz usług. Posiadaczami certyfikat ISO 9001:2015, a większość naszych wyrobów posiada homologacje E20 lub certyfikat zgodności CE.

Dla większości naszych klientów jesteśmy przede wszystkim producentem odblasków. Nasze produkty dla motoryzacji znaleźć można na przyczepach, naczepach, maszynach rolniczych, autobusach komunikacji miejskiej i tramwajach. Produkowane przez nas odblaski do barier energochłonnych i słupków drogowych rozświetlają po zmroku większość dróg w Polsce.

Jesteśmy teżwtryskownią. Produkujemy zabawki, detale dla ogrodnictwa, do urządzeń elektrycznych, elektronicznych, liczników gazowych i wielu innych. Cały czas inwestujemy w rozwój parku maszyn oraz technologii. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny, także opiekę nad powierzonymi formami. Od wielu lat współpracujemy z zaprzyjaźnionymi narzędziowniami, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować produkcję od pomysłu do finalnego detalu.

W skład naszego parku technologicznego wchodzi m.in.:

- 9 nowoczesnych wtryskarek o sile zwarcia od 60 do 320 ton, z rozstawem kolumn do 670 x 670 mm i płytami do 940 x 940 mm

- pickery i manipulatory

- suszarnie do tworzyw

- termostaty wodne

- młynki stanowiskowe.

Pozwala nam to na bezproblemowe przetwarzanie takich tworzyw jak: ABS, PMMA, PP, PC, PA, PS, POM, LDPE, HDPE, PE, TPE. Jesteśmy w stanie wyprodukować detale od 1g do 1 kg.

Świadczymy również usługi w zakresie zgrzewania ultradźwiękowego. Posiadamy 4 nowoczesne zgrzewarki ultradźwiękowe pracujące na częstotliwości 20 kHz.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium