Wital Sp.J.

Usługa wtrysku, produkcja, urządzenia odblaskowe, zgrzewanie ultradźwiękowe


Dane kontaktowe:

ul. Rezedowa 5
Polska, 04-232 WarszawaFirma "WITAL" powstała w 1987r. Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji urządzeń odblaskowych.

Elementy odblaskowe wykonywane są wg własnej, sprawdzonej technologii, co pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości naszych wyrobów. Wszystkie nasze produkty posiadają homologację europejską E20.

Pracujemy na nowym, skomputeryzowanym parku maszynowym - wtryskarki i zgrzewarki ultradźwiękowe. Fachowość kadry, jak również jej stabilność są dodatkowymi elementami niezbędnymi w utrzymaniu jakości naszych wyrobów.

Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami przyczep i maszyn rolniczych w kraju, wyroby nasze znalazły również miejsce na rynkach zagranicznych.

Mając nowoczesny park maszynowy wykonujemy również usługi w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, jak również zgrzewania ultradźwiękowego. Posiadamy własny transport i sprawny system dystrybucji. Swoim klientom zapewniamy szybką i terminową realizację zamówień, jak również gwarantujemy stałe warunki współpracy (ceny, rabaty).

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2000!

Zapraszamy do współpracy!

Oferty B2B