Woldar Dawid Woliński

Noże i ostrza przemysłowe do cięcia i perforacji

 
Dane kontaktowe:
ul. Krasickiego 142
Polska, 42-300 Myszków

Opis działalności

Zachowując najwyższe parametry techniczne możemy zaoferować Państwu nasze produkty w najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach, z możliwością ich negocjacji. Specjalizujemy się w sprzedaży noży i ostrzy do cięcia i perforacji do maszyn pakujących, krojczych, perforujących i wielu innych używanych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, introligatorskim, poligraficznym, papierniczym, tytoniowym, tekstylnym, drzewnym, meblarskim itd.

Pracownicy firmy WOLDAR pomogą Państwu zarówno w zalezieniu koniecznych rozwiązań technicznych, jak i zaproponują odpowiedni dobór materiału i jego twardość. Jesteśmy w stanie rozpoznać potrzeby naszych klientów i zaoferować najlepsze propozycje także pod względem ekonomicznym.

Nasze atuty to: szybkość i skuteczność działania, doskonała znajomość rynku i doświadczenie w obsłudze wymagających klientów.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, a dzięki nowoczesnym maszynom wytwarzane przez nas produkty cechują się doskonałym wykonaniem, wysoką trwałością i rosnącym uznaniem klientów na całym świecie.

Do produkcji noży i ostrzy używana jest stal dostarczana przez wiodące zakłady stalownicze na całym świecie, a przede wszystkim z zaglębia stali w Shieffield. Używamy stali w różnych formach: blachy, zwoje, itd., a połączenie nowoczesnych technologii pozwala na dochowanie najwyższych standardów.

Istotne znaczenie dla trwałości ostrza ma nie tylko dobór odpowiedniego materiału, jak i jego obróbka, ale także jego wytrzymałość, odporność na ścieranie, udarność oraz sprężystość.
Pragniemy również zaznaczyć, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj noża i ostrza.