Wrap Polska Marcin Staszak

Usługi w zakresie pakowania folią termokurczliwą oraz folią VCI antykorozyjną, ładunków wielkogabarytowych jak i nienormatywnych

 
Dane kontaktowe:
ul. St.Staszica 4A/4
Polska, 55-011 Siechnice

Opis działalności

Wrap Polska to firma działająca w zakresie:

usług pakowania termokurczliwego wszelkich obiektów niezależnie od rozmiaru czy kształtu

Technologia Shrink Wrap jest szeroko rozpowszechniona na Zachodzie, a jej zastosowania obejmują m.in. budownictwo, transport, magazynowanie, przemysł lotniczy i morski. Technologia ta wykorzystuje termokurczliwą folię z żywicy polietylenowej, która pod wpływem ciepła (około 180 °C) kurczy się, ciasno dopasowując się do pakowanego przedmiotu czy obiektu. Tworzy dzięki temu powłokę zapewniającą doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Folia jest odporna na promieniowanie UV, co dodatkowo zwiększa jej wytrzymałość przy długotrwałym użytkowaniu.

Metoda SHRINKWRAP pozwala na czyste, szybkie i szczelne pakowanie nietypowych produktów i obiektów - od wózków widłowych po mosty i budynki. Używając wysoko wytrzymałej folii termokurczliwej do zabezpieczenia produktu otrzymujemy uformowaną powłokę, ciasną, doskonale zabezpieczającą pakowany obiekt.
Folia przylega ciasną powłoką do pakowanego przedmiotu, nie przesuwa się, nie łopocze na wietrze, nie rozrywa się. Jest ognioodporna. Cienka powłoka stanowi siłę i niezawodność dla każdego możliwego rozwiązania.