Wzemich Piotr Michałek

Firma specjalizuje się w produkcji form wtryskowych różnego typu wykrojników i tłoczników. Oferuje również usługi w zakresie szeroko rozumianego przetwórstwie tworzyw sztucznych.


Dane kontaktowe:

ul. Nowy Świat 39
Polska, 41-706 Ruda Śląska


Opis działalności

Firma Wzemich Piotr Michałek jest znanym i cenionym od ponad 30 lat producentem form wtryskowych do wytwarzania bardzo szerokiej gamy produktów z tworzyw sztucznych, jak i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W tych dziedzinach zaspakajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających i wybrednych Klientów.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Duże doświadczenie zawodowe i fachowość załogi w połączeniu z bogatym, nowoczesnym i stale poszerzanym parkiem maszynowym, dają gwarancję wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów. Zakład nasz cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród Klientów krajowych jak i zagranicznych. naszej produkcji kierowana jest m.in. do Niemiec, Francji i Holandii.

Podstawowym kierunkiem działalności firmy są produkty z tworzyw sztucznych. Jest to stale rozwijany zakres działalności firmy. Przede wszystkim Klient zamawiający formę wtryskową, nie jest zmuszony do samodzielnej produkcji wyrobu, lecz może zlecić naszej firmie również produkcję z wykorzystaniem tejże formy. W dziedzinie tworzyw sztucznych naszymi stałymi Klientami są przedstawiciele branż: budowlanej, elektronicznej, samochodowej i górniczej.