Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania

Projektowanie, budowa maszyn, urządzeń, systemów sterujących maszynami i liniami technologicznymi do przetwórstwa tworzyw sztucznych

 
Dane kontaktowe:
ul. Działkowa 7
Polska, 43-330 Stara Wieś

Opis działalności


Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania

mgr inż. Mariusz Kuczmierczyk


Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem maszyn, urządzeń i systemów sterujących maszynami jak również całymi liniami technologicznymi do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Od 20 lat pomagamy naszym Klientom w rozwijaniu ich technologii produkcyjnych . Projektujemy i wdrażamy innowacyjne instalacje i złożone systemy produkcyjne dla przemysłu chemicznego a w szczególności przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zapewniamy kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych na rynku krajowym i globalny.

Decydując się na nasze usługi możesz liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo i sprawny serwis, ale także pełne dostosowanie produktów do Twoich indywidualnych wymagań, a nawet przeprowadzenie testów wytłaczania.

Naszą specjalizacją jest projektowanie i konstruowanie narzędzi służących do wytłaczania w tworzywach sztucznych. Między innymi konstruujemy głowice i kalibratory oraz inne narzędzia do wytłaczania. Wykonujemy narzędzia od podstaw lub według wytycznych i sugestii klienta. Nasza wykwalifikowana grupa technologów pomoże w doradztwie technicznym i doborze odpowiedniego narzędzia do Państwa potrzeb.


Galeria zdjęć