Zakład Opakowań Celmar Sp. z o.o.

Producent opakowań foliowych , producent foli i worków

 
Dane kontaktowe:
ul. Płonki 222c
Polska, 24-170 https://zocelmar.pl/

Opis działalności

ZO Celmar: Producent w Ekologicznej Produkcji Opakowań

Zlokalizowani w malowniczym Kurowie, zakład produkcyjny firmy ZO Celmar od 1991 roku skupia się na ochronie środowiska. Nasza determinacja w rozwijaniu trendu ekologicznego zaowocowała niemal 100% efektywnością produkcji bez odpadów i inwestycją w nowe technologie.
Opakowania biodegradowalne stanowią naszą odpowiedź na wyzwania zanieczyszczenia. Unikamy opakowań oxy-degradowalnych, które tworzą mikroplastik w wodach gruntowych i atmosferze. Naszym najnowszym produktem są opakowania z certyfikatem „OK Compost”, wykonane z kukurydzy i ziemniaków, które po kilku miesiącach naturalnie się rozkładają, nie szkodząc środowisku.
Wspólnie z Politechniką Lubelską i dostawcami bio tworzyw, tworzymy materiały oparte na roślinach, pochłaniające CO2, co pozytywnie wpływa na nasze produkty.
Wdrażamy energię odnawialną, pozyskując 40000 Wp energii słonecznej, z planem stworzenia farmy fotowoltaicznej, by do 2030 roku zasilać zakład w 100% z energii odnawialnej.
Nasza hala produkcyjna to wciąż ewoluujący park maszynowy, z wydajnymi urządzeniami sterowanymi komputerowo, minimalizującymi zużycie energii i ogrzewającymi nasze pomieszczenia.
Nasza wizja na przyszłość to produkcja w 100% oparta na biokomponentach i energii odnawialnej. Dążymy do minimalizacji wpływu na środowisko, redukując emisję CO2 i mikroplastik w wodach gruntowych i atmosferze. Dołącz do nas, dbajmy wspólnie o nasze środowisko.