Zakład Usługowy Recyklon Piotr Radosz sp.j.

Zakład Usługowy Recyklon Piotr Radosz sp.j.

Recykling i odzysk tworzyw sztucznych z surowców wtórnych, produkcja wyrobów foliowych


Dane kontaktowe:

ul. Słowiańska 17A
Polska, 75-846 Koszalin


Opis działalności

Recyklon specjalizuje się w recyklingu i odzysku tworzyw sztucznych z surowców wtórnych.

Zakład Usługowy „Recyklon” działa na rynku krajowym i międzynarodowym od 2005 roku. Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją regranulatów na wytłaczanie/rozdmuch LDPE, LLDPE oraz HDPE oraz na wtrysk PP. Z czasem, zdobyte doświadczenie, przemyślane działania inwestycyjne ukierunkowane na rozwój, pozwoliły nam na poszerzenie produkcji o wyroby foliowe, m. in. worki na odpady.

Firma bazując na długoletnim doświadczeniu, sukcesywnie wdrążając nowe technologie oferuje zarówno wysokiej jakości surowce, jak i fachową obsługę klienta. Nowoczesny park maszynowy pozwala na wytwarzanie pełnowartościowych regranulatów oraz dostosowanie ich parametrów do potrzeb klienta. Zapewniamy rzetelną współpracę i własny transport w zakresie dostaw.

Posiadamy wszystkie stosowne decyzje i uprawnienia, które gwarantują nam działanie zgodnie z przepisami obowiązującymi w prawie polskim w trosce o środowisko oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty potwierdzające odzysk i recykling.

Świadczymy usługi kruszenia, mielenia i regranulacji.

Nasze przedsiębiorstwo uzyskało dofinansowanie na zakup i montaż linii do recyklingu odpadów tworzyw sztucznych. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Posiadamy uregulowany stan formalno-prawny w zakresie prowadzonej działalności: skupu i przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych, magazynowania oraz transportu (zgodnie z art. 28 ust. 2 i ust. 5 z dnia 27.IV.2001 roku o odpadach - Dz.U.Nr 62 poz. 628) decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego IK.GK 7638-40/03.
Członek organizacji