tesa tape Sp. z o.o.

Taśmy stosowane w przemyśle - taśmy maskujące, dwustronnie klejące, opakowaniowe jak również taśmy dla konsumentów


Dane kontaktowe:

ul. Gnieźnieńska 32
Polska, 61-021 Poznańtesa tape Sp. z o.o. jest oddziałem firmy tesa SE, należącej do światowej czołówki producentów samoprzylepnych produktów i rozwiązań systemowych dla przemysłu, handlu i konsumentów.

125 lat doświadczenia firmy w technologii pokrywania powierzchni i opracowywane przez nią innowacyjne produkty samoprzylepne, doprowadziły tesa na szczyt rynku światowego w wielu dziedzinach.

Oferując ponad 6000 produktów jesteśmy pewni, że nasi klienci otrzymują dostosowane do swoich potrzeb innowacyjne rozwiązania - niezależnie od tego, czy są klientami przemysłowymi, handlowymi, czy użytkownikami końcowymi.

Produkty tesa znajdują szerokie zastosowanie w wielu obszarach. Obejmują one rozwiązania, z których korzystają dostawcy i firmy w przemyśle stoczniowym, elektronicznym, lotniczym, motoryzacyjnym, poligraficznym, papierniczym, meblarskim, opakowaniowym itp. Doświadczeni malarze, lakiernicy, którzy nabywają profesjonalne produkty w handlu technicznym, również polegają na produktach tesa, zapewniających rozwiązania maskujące, naprawcze, bezpieczeństwa, mocowania, pakowania. Rekomendacja dla producentów opakowań i logistyki:
- tesa® Tear Strips do otwierania opakowań kartonowych: precyzyjnie określone miejsce otwarcia, wysoka niezawodność - efektywne rozwiązania stosowane w profesjonalnych opakowaniach kartonowych.

- Plomba zabezpieczająca tesa® 64013, zabezpieczająca taśma pakowa tesa® 64007, popularne naklejki zabezpieczające tesa® 64010, metalowa plomba zabezpieczająca tesa® 64012 i taśma zabezpieczająca do palet tesa® 64008 - składają się na koncepcję bezpieczeństwa tesa® Security Concept dotyczącą ochrony przesyłek przed kradzieżą i manipulacją.

Paleta produktów marki tesa® zawiera profesjonalne narzędzia umożliwiające końcowym użytkownikom swobodne i kreatywne kształtowanie otoczenia w domu, w biurze czy warsztacie majsterkowicza. Klienci indywidualni mogą korzystać z około 300 produktów mieszczących się w segmentach:

 • Taśm maskujących tesa® do profesjonalnego wykończenia ścian, sufitów, okien i drzwi.
 • Taśm dwustronnych do wykładzin tesa® skuteczne mocowanie wykładzin dywanowych oraz z PCV.
 • Taśm dwustronnych montażowych tesa® do montażu luster i innych specjalnych zastosowań.
 • Uniwersalnych rzepów samoprzylepnych tesa® Velcro® do mocowania, porządkowania i wiązania.
 • Taśm naprawczych, aluminiowych i izolacyjnych tesa® do prac naprawczych, wzmacniania i izolowania.
 • Plastrów dwustronnych oraz haczyków tesa Powerstrips® do silnego mocowania i usuwania bez śladu.
 • Uszczelek tesamoll® do okien i drzwi do ochrony przed zimnem, przeciągami, kurzem i hałasem.
 • Moskitier tesa® do okien i drzwi do ochrony przed owadami.
 • Podkładek filcowych oraz taśm antypoślizgowych tesa® do ochrony przedmiotów i osób.
 • Taśm biurowych tesafilm® z dozownikami do różnych zastosowań w biurze i domu.
 • Taśm pakowych tesapack® i dozowników do pewnego zaklejania paczek i opakowań.
 • Korektorów i klejów w taśmie tesa® do szybkiego i czystego korygowania i klejenia.
 • Klejów w sztyfcie oraz w sprayu tesa® do różnych materiałów i zadań.
 • Karteczek samoprzylepnych tesa® do notowania i komunikacji.

tesa® – partner dla handlowca i klienta końcowego Dzięki bliskiemu kontaktowi z partnerami handlowymi i klientami końcowymi, znamy indywidualne wymagania naszych klientów. Wiedza ta stanowi podstawę naszych pomysłów i naszego sukcesu. Jednocześnie wspomagamy rozwój naszych partnerów handlowych nie tylko poprzez szeroki asortyment innowacyjnych i zorientowanych na klienta produktów, ale również przez efektywne wsparcie sprzedaży.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami!Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane