Dyspensery etykiet Dwr100; Dwr200

Nr 131132
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
285 dni

Użytkownik:
tminkjet
Firma:
TM INK-JET
Imię i nazwisko:
Tomasz Mrowiec
Kontakt:

DWR 100 i DWR 200 to gama półautomatycznych dyspenserów do etykiet samoprzylepnych na rolkach. Zaprojektowane do pracy w środowisku przemysłowym, wykonane są w całości ze stali, proste w obsłudze i wystarczająco uniwersalne dla wszystkich typów etykiet powszechnie stosowanych. Dostępne w wersjach do etykiet o szerokości do 100 mm lub 200 mm.

W wersjach DWR 100 F i DWR 200 etykiety są odczytywane przez dwa sterowane mikroprocesorem, samouczące się czujniki, które potrafią automatycznie rozpoznać różnicę w przezroczystości między etykietą a papierowym podkładem, dzięki czemu etykieta jest prawie całkowicie odklejana na listwie odklejającej. Po usunięciu etykiety następna jest dozowana automatycznie. Płyta sterująca umożliwia również zatrzymanie obrotów silnika w momencie zakończenia pracy rolki, a przerwaniu papieru może towarzyszyć również akustyczny sygnał ostrzegawczy.
Wersje DWR 100 M i DWR 200 M są dostępne do stosowania z etykietami przezroczystymi; posiadają one czujnik elektromechaniczny, który z dużą precyzją wykrywa różnicę grubości pomiędzy etykietą a silikonowym papierem podkładowym.
Opcjonalnym wyposażeniem wszystkich modeli jest ustawialny licznik elektroniczny, który zlicza liczbę naklejonych etykiet lub odlicza od ustawionej liczby przed zatrzymaniem podawania etykiet.
Wersja zasilana bateryjnie umożliwia pracę przez około 5 godzin bez zasilania sieciowego, w zależności od rozmiaru etykiet i częstotliwości dozowania.
Urządzenie zasilane bateryjnie nie wymaga osobnej ładowarki, ponieważ jest ona zintegrowana z płytą sterującą - urządzenie ładuje się automatycznie, jeśli pozostanie podłączone do prądu.

Parametry techniczne                                                     DWR 100                      DWR 200
  • Szerokość etykiet:                                                     15-100 mm                    15-200 mm
  • Długość etykiet:                                                         15-600 mm                    15-600 mm
  • Średnica zewnętrzna roli:                                          300 mm                         300 mm
  • Średnica wewnętrzna roli:                                          38-110 mm                    38-110 mm
  • Zasilanie: 230 Vac - 50 Hz
  • Wymiary: 297 x 410 x 400 (H) 376 x 410 x 400 (H)
  • Waga:                                                                           9,7 Kg                           11 Kg


INK-JET printers, automation of production
 

INK-JET printers, automation of production processes, carton feeders, bags, blisters, high resolution printers, laser marking systems, labeling systems

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.