Flexodrukarka bezprzekładniowa z centralnym cylindrem Bonardi Gearless 4M

Nr 62015
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
polbis
Firma:
Polbis
Imię i nazwisko:
Jacek Szuba
Kontakt:

 

W imieniu  firmy wloskiej Bonardi, której jestesmy przedstawicielem, mamy przyjemność zaoferować   nową Flexodrukarkę bezprzekładniową z centralnym cylindrem GEARLESS 4M  oferowaną w bardzo atrakcyjnej cenie.

 Drukarka przeznaczona do do druku 8-kolorowego na folii LDPE, PP, HDPE, OPP, PET, BOPP, BOPA, laminatach . Jest to najnowsza wersja drukarki fleksograficznej ,w której wykorzystano najnowsze technologie zapewniające wysoką jakość druku i dużą wydajność drukarki.Jednostki drukarskie wykonane zostały zgodnie z opracowanym przez firmę systemem umożliwiającym bardzo łatwą i szybką wymianę tulei drukowych i aniloxów, co znacznie zmniejszyło czas przygotowania drukarki do druku również, dlatego, że w pamięci głównego procesora drukarki zapamiętywane są wartości parametrów i ustawień dla danego nadruku.

Drukarka fleksograficzna GEARLESS 4M   posiada napęd bezpośredni serwomotorami zespołów drukowych, dzięki czemu możliwa jest nastawa dowolnej powtarzalności druku w pełnym zakresie (długość raportów regulowana bezstopniowo). Program autodiagnostyki sprawdza ciągle stan pracy drukarki i informuje o wszystkich nieprawidłowościach.

 Ponadto drukarka fleksograficzna GEARLESS 4M  wyposażona jest w  odwijarkę wstęgi, automatyczną dwuosiową zwijarkę, automatyczny system prowadzenia wstęgi, centralny cylinder  (tolerancja srednicy0,01 mm), oddzielny układ chłodzenia cylindra i walców chłodzących, jednostki drukujące z tulejami drukowymi i aniloxy typu „sleeve”, których trzpienie  wykonane są z włókien węglowych. Jednostki drukarskie wykonane zgodnie z opracowanym przez firmę systemem umożliwiającym bardzo łatwą i szybką wymianę tulei drukowych i aniloxów. Drukarka GEARLESS 4M   posiada automatyczną nastawę registrów z możliwością zapamiętania nastaw dla różnych nadruków (bardzo krótki czas zmiany nastawy nadruku). Ponadto drukarka GEARLESS 4M  jest wyposażona w system z kamerą video do kontroli jakości nadruku, system automatycznego mycia jednostek drukarskich 

Drukarka wyposażona jest w system  do recylkulacji powietrza do suszenia i system Siemens Active Drive  do oszczędzania energii elektr. Z tego względu możliwe jest uzyskanie dotacji  Unii Europejskiej  na zakup tej drukarki.

Oczekujemy na zapytania ofertowe

    POLBIS
Firma konsultingowo-inżynierska
(Przedstawicielstwo firm zagranicznych)

 

 

brak
 

Firma konsultingowo-inżynierska

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.