Gel Boy - urządzenie do czyszczenia kanałów chłodzenia form, wymienników ciepła (120407)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
4 dni

Użytkownik:
solexo
Firma:
Solexo Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Dział Handlowy
Kontakt:

Urządzenia GEL BOY służą do usuwania kamienia kotłowego, przeznaczone są  specjalnie do czyszczenia i mycia wymienników ciepła, wężownic w bojlerach, różnych zamkniętych obiegów cieczy lub kanałów chłodzących form wtryskowych. Czyszczenie wymienników ciepła odbywa się poprzez zamknięty system.

GEL BOY jest specjalnie przeznaczony do czyszczenia wymienników ciepła z osadów mineralnych, kamienia i rdzy. Regularne chemiczne czyszczenie i mycie wymienników ciepła za pomocą środków kwaśnych pozwala na przywrócenie sprawności wymiany ciepła, obniżenie kosztów energii oraz znacznie wydłuża żywotność urządzeń bez większych napraw.

Wymiennik ciepła jest krytycznym elementem w procesie przedsiębiorstwa, który wpływa na pracę głównych urządzeń. Konieczne jest regularne czyszczenie wymienników ciepła wszystkich typów z osadów, kamienia kotłowego, zanieczyszczeń i mikroorganizmów. Terminowe chemiczne czyszczenie i płukanie wymienników ciepła znacznie wydłuża ich żywotność i jest znacznie tańsze niż remont wymiennika ciepła. Jest to najprostszy sposób obniżenia kosztów zużycia energii zainstalowanych już urządzeń.

brak
 

wtryskarki, przenośniki taśmowe, suszarki, podajniki tworzywa, systemy chłodzenia

Polska

Inne oferty tej firmy:


Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.