Grzałki opaskowe (89622)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
198 dni

Użytkownik:
TRANSWEST
Firma:
Trans-West GmbH Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Michał Sikorski
Kontakt:

Grzałki opaskowe to idealne rozwiązanie dla ogrzewania dysz oraz cylindrów. Wykorzystywane są również w innych aplikacjach wymagających ogrzewania cylindrycznych powierzchni.
Występują w wielu standardowych rozmiarach. Grzałki na dysze dzielimy na wykonane ze stali nierdzewnej lub z mosiądzu, natomiast grzałki na cylinder na mikanitowe i ceramiczne.

GRZAŁKI OPASKOWE DLA DYSZ WTRYSKOWYCH


Przeznaczone są do pracy w temperaturze do 350°C. Możliwe są ponadto wykonania przeznaczone do pracy w temperaturach 550-600°C.
Standardowy przedział średnic wewnętrznych obu wykonań grzałek to Ø25-110 mm a zakres wysokości to 20-80 mm. Maksymalne obciążenie powierzchniowe mocy to 6 W/cm2, natomiast dla modeli o wysokiej gęstości mocy 12 W/cm2.

GRZAŁKI OPASKOWE DLA CYLINDRÓW


Grzałki mikanitowe przeznaczone są do pracy w temperaturze do 300°C a ceramiczne do 450°C.
Minimalna średnica wewnętrzna obu wykonań grzałek to odpowiednio Ø 55 mm i Ø 60 mm a zakres wysokości 20-400 mm i 20-600 mm.
Maksymalne obciążenie powierzchniowe mocy dla wykonań mikanitowych to 3,5 W/cm2 a ceramicznych 6 W/cm2.

Grzałki opaskowe mogą posiadać: otwory, wycięcia, zintegrowany czujnik temperatury, różne rodzaje przyłączeń elektrycznych, wiele typów izolacji przewodów.


Autoryzowany dystrybutor firmy GEFRAN i wyłączny
 

Autoryzowany dystrybutor firmy GEFRAN i wyłączny przedstawiciel firmy AFS w Polsce. Firma dostarcza wysokiej jakości osprzęt, części i urządzenia dla PTS i Gumy, m.in.: grzałki, węże grzewcze, dysze wtryskowe, czujniki ciśnienia, temperatury, regulatory, przetworniki i wskaźniki Gefran, Dynisco, promienniki IR, lampy UV, urządzenia do aktywacji elektrycznej PLAZMA & Corona, urządzenia do perforacji folii, walce i inne

Polska, 63-000 Środa Wielkopolska, Prądzyńskiego 20

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.