Grzałki zwojowe

Nr 89618
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
55 dni

Użytkownik:
TRANSWEST
Firma:
Trans-West GmbH Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:
Michał Sikorski
Kontakt:
Grzałki typu HOTCOIL mogą być dostarczone z czujnikiem temperatury lub bez. Grzałki mogą być wykonane standardowo z czujnikiem typu J, do mocy 1600W a podstawowym połączeniem jest przewód izolowany PTFE o długości 1000 mm z koszulką izolacyjną z włókna szklanego impregnowaną silikonem.


Grzałki typu MICROCOIL o przekroju kołowym ∅1,3 lub ∅1,8 mm oraz o przekroju prostokątnym1,0 x 1,6 lub 1,3 x 2,3 mm dostarczane są z dwiema głowicami przyłączeniowymi jako standard. Jedna głowica przyłączeniowa jest możliwa w wykonaniu specjalnym. Grzałki o wysokiej gęstości mocy - 1,4 x 2,4 / 1,8 x 3,2 / ∅1,8 / ∅2.0 mm mogą być dostarczane tylko z jedną głowicą przyłączeniową. Ze względu na małe wymiary grzałek, nie jest możliwe wykonanie z czujnikiem temperatury. W standardzie jest przewód izolowany PTFE o długości 1000mm.

Dostępne są także grzałki w wersjach z opaską refleksyjną lub z opaską zaciskową.

Oferujemy specjalne wykonania do systemów gorącokanałowych

Autoryzowany dystrybutor firmy GEFRAN i wyłączny
 

Autoryzowany dystrybutor firmy GEFRAN i wyłączny przedstawiciel firmy AFS w Polsce. Firma dostarcza wysokiej jakości osprzęt, części i urządzenia dla PTS i Gumy, m.in.: grzałki, węże grzewcze, dysze wtryskowe, czujniki ciśnienia, temperatury, regulatory, przetworniki i wskaźniki Gefran, Dynisco, promienniki IR, lampy UV, urządzenia do aktywacji elektrycznej PLAZMA & Corona, urządzenia do perforacji folii, walce i inne

Polska, 63-000 Środa Wielkopolska, Prądzyńskiego 20
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.