Komorowe maszyny pakujące w folię termokurczliwą

Nr 9087
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
31 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
ScanPack S.J.
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

Przedstawiamy Państwu komorowe maszyny pakujące. Stanowią one połączenie zgrzewarki kątowej z tunelem obkurczającym. Dzięki nim w jednm cyklu można wykonać operację zgrzewania, odciecia nadmiaru folii oraz obkurczeniu folii na pakowanych produktach. Pokrywa stołu roboczego w pozycji zamkniętej przytrzymywana jest za pomocą elektromagnesu. Po zakończeniu obkurczania pokrywa otwiera się automatycznie.

 

Wszystkie elementy urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Warto tylko wspomnieć, że listwy zgrzewając pokryte są teflonem, co istotnie przedłuża ich żywotność. Dla wygody operatora maszyna wyposażona jest w ciekłokrytaliczny panel sterowania z wbudowanym mikroprocesorem. Dzięki niemu można w prosty sposób ustawić temperatury i czas zgrzewania oraz obkurczania folii.

 

Ponadto oferowane przez nas urządzenia cechuje bardzo niskie zużycie energii elektrycznej. Dzięki swojej kompaktowej budowie nie wymagają dużej przestrzeni do pracy i idealnie nadają się do zastosowania przy niewielkiej produkcji.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny
 

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Polska, 63-500 Ostrzeszów, Św. Mikołaja 25 E
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.