Chamber packaging machines for heat-shrinkable foil

Komorowe maszyny pakujące w folię termokurczliwą (9087)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
83 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

Przedstawiamy Państwu komorowe maszyny pakujące. Stanowią one połączenie zgrzewarki kątowej z tunelem obkurczającym. Dzięki nim w jednm cyklu można wykonać operację zgrzewania, odciecia nadmiaru folii oraz obkurczeniu folii na pakowanych produktach. Pokrywa stołu roboczego w pozycji zamkniętej przytrzymywana jest za pomocą elektromagnesu. Po zakończeniu obkurczania pokrywa otwiera się automatycznie.

 

Wszystkie elementy urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Warto tylko wspomnieć, że listwy zgrzewając pokryte są teflonem, co istotnie przedłuża ich żywotność. Dla wygody operatora maszyna wyposażona jest w ciekłokrytaliczny panel sterowania z wbudowanym mikroprocesorem. Dzięki niemu można w prosty sposób ustawić temperatury i czas zgrzewania oraz obkurczania folii.

 

Ponadto oferowane przez nas urządzenia cechuje bardzo niskie zużycie energii elektrycznej. Dzięki swojej kompaktowej budowie nie wymagają dużej przestrzeni do pracy i idealnie nadają się do zastosowania przy niewielkiej produkcji.


Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci
 

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Św. Mikołaja 25 E, 63-500, Ostrzeszów, woj. wielkopolskie

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.