Kompozyty WPC – naprawdę uważasz, że sam zrobisz to lepiej i taniej ? :-)

Nr 100332
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
wpcpoland
Firma:
Plastimo Kompozyty WPC
Imię i nazwisko:
Monika Szramka
Kontakt:

Być może ktoś wmówił Ci, że samodzielnie mieszając drewno z tworzywem będzie Ci łatwiej? Szybciej? Taniej? To skąd te problemy i koszty? Dlaczego wciąż jesteś w martwym punkcie? Dlaczego nic nie idzie tak jak powinno? Przecież tyle zainwestowałeś... Szkoda to teraz zostawić. I tak tkwisz dalej, inwestujesz więcej.

Jest inne rozwiązanie. Tańsze. Mniej kłopotliwe. Szybsze. Idealne! Po co wyważać otwarte drzwi? Skorzystaj z tego, co inni zrobili już przed Tobą. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy Ci Sprawdzone rozwiązania, przetestowane granulaty. Gotowe do użycia. Ty tylko wsypiesz je do maszyny i gotowe. Proste prawda? Nie marnujesz czasu na przygotowanie produkcji, oszczędzasz prąd, czego chcieć więcej? Prawda, że lepiej mieć niezawodne, bezproblemowe w obsłudze i niezwykle wydajne granulaty. Pomyśl, oni to robią już 19 lat!

Pomyśl, czy podczas ostatnich 19 lat swojej pracy nie rozwiązywaliśmy problemów zbliżonych do Twojego? Przecież zajmujemy się produkcją kompozytów WPC od 19 lat...

Tyle lat doświadczenia pozwoliło nam dokładnie poznać rynek i zapotrzebowanie klientów. To my dyktujemy trendy. Jako pierwsi w Europie i na świecie wprowadzamy nowe rozwiązania, to na nas wzorują się inni.

Pewnie myślisz, że Twoja firma ma jakiś wyjątkowy problem przy produkcji z kompozytów WPC? Przecież problemami, takimi jak Twoje zajmujemy się na co dzień, czy to produkując swoje wyroby, czy też uruchamiając setki instalacji na świecie.

Oferujemy:

  • gotowe do użycia granulaty WPC

  • głowice do wytłaczania, wanny chłodzące

Zmieniliśmy spojrzenie na produkcję z kompozytów WPC.

Robiąc najlepsze granulaty na świecie i każdego roku je ulepszając. Robimy to dla Ciebie, abyś mógł korzystać z gotowych rozwiązań skrojonych na miarę. Na Twoją miarę.

www.plastimo.com.pl


brak
 

Kompozyty WPC, granulaty biodegradowalne, granulaty PVC, Co2 neutral compounds, ekologiczne tworzywa do rotomouldingu, wtrysku, wytłaczania, termoformowania; bio-based, tworzywa odnawialne; PP, PE, ABS, TPE, ASA, bio-PE

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.