Linie do wytłaczania folii płaskiej, płyt oraz membran dachowych i folii kubełkowej.

Nr 16859
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
Corematechnik
Firma:
TOP Technik
Imię i nazwisko:
Wacław Szeląg
Kontakt:

Firma TOP Technik oferuje do sprzedaży kompletne linie do wytłaczania folii płaskiej, płyt pełnych i komorowych, płyt falistych, geomembran dachowych, folii kubełkowej, i innych renomowanej firmy AMUT. 

Oferujemy swoim Klientom kompletne i zaawansowane technologicznie linie do produkcji folii i arkuszy z szerokiego wachlarza materiałów termoplastycznych, przeznaczonych do wielu różnych zastosowań.

AMUT produkuje linie do wytłaczania o szerokości nominalnej od 400 do 3300 mm i grubości od 150 mikronów do kilku centymetrów w przypadku arkuszy i płyt wielokomorowych.

Można uzyskać konfigurację folii aż do 9 warstw i wydajność ponad 4000 kg/h. Ilość stosowanych w linii koekstruderów zależy od specyficznych potrzeb Klienta i charakterystyki gotowego produktu.


Przetwarzane  tworzywa i zastosowania folii i płyt:

Opakowania spożywcze

Folie na opakowania spożywcze  termoformowane, z warstwą barierową i bez. Warstwy mogą być współwytłaczane lub laminowane do uszczelnienia. Można je uszlachetniać  do procesu drukowania lub metalizowania. Specjalne wykonanie folii w przypadku linii do automatycznego napełniania.

Tworzywa: PET, PS, PE, PP, EVA, EVOH.

Uniwersalne i farmaceutyczne opakowania blistrowe.

Folie na opakowania  termoformowane do prezentacji towarów konsumpcyjnych, do tabletek  lub kapsułek medycznych, przeznaczone do hermetycznego zgrzewania lub klejenia.

Tworzywa: PET, PVC.

Artykuły biurowe

Arkusze i folie do artykułów piśmiennych (segregatory, foldery, katalogi, pliki) lub opakowania do pudełek kosmetycznych i perfumowych. Folie pojedyncze lub wielowarstwowe, z wytłoczeniem powierzchniowym i uszlachetnianiem do procesu drukowania, cięcia i układania w ryzach do dalszej obróbki.

Tworzywa: PET, PP, PVC.

Hydroizolacja

Membrany wodoszczelne dla budownictwa i infrastruktury cywilnej (pokrycia ochronne, pokrycia płaskie, tunele i przejścia podziemne, tory kolejowe, drogi i mosty). Pojedyncze lub wielowarstwowe membrany, z wewnętrznym zbrojeniem i związane z włókniną jako nośnikiem, moletowanie powierzchni i wykończenie estetyczne.

Specjalne wykonania dla folii kubełkowej lub membran głębokich do izolacji betonowych fundamentów od gleby.

Tworzywa: F/PVC, TPO, HDPE.

Przemysł meblowy

Folie jedno lub wielowarstwowe do paneli meblowych, głównie kuchennych. Do produkcji obrzeży meblowych, moletowanie powierzchni, powlekanie podkładem, drukowanie z wykorzystaniem suszenia promieniowaniem  UV.

Tworzywa: ABS, PMMA, PVC, PP.

Przemysł  AGD i wyposażenie łazienkowe

Arkusze jedno lub wielowarstwowe  z przeznaczeniem do termoformowania i budowy drzwi lodówek lub wyposażenie łazienek, takie jak prysznice, umywalki, wanny, narożne elementy natryskowe. Obróbka powierzchniowa do nakładania pianki; jasne i błyszczące wykończenie.

Automatyczne cięcie i układanie.

Tworzywa: PS (HiPS i GPPS), ABS, PMMA.

Worki medyczne

Nietoksyczne folie do produkcji worków medycznych, które są używane do transfuzji, dializ lub flebocylsu. Nabłyszczane lub moletowane  wykończenie powierzchni, aby zapobiec  przywieraniu folii podczas sterylizacji w autoklawie.

Tworzywa: PVC, PP.

Panele wielokomorowe

Cartonplast z polipropylenu na artykuły piśmienne.

Jedno- lub wielokomorowe płyty poliwęglanowe dla przemysłu budowlanego.

Tworzywa: PP, PC.

Fotowoltaika

Folie do kapsułkowania modułów silikonowych stosowanych przy produkcji paneli słonecznych.

Moletowane wykończenie powierzchni oraz częściowa lub całkowita obróbka usieciowania w linii.

Tworzywa: EVA.

Motoryzacyjny 

Folie i arkusze do wielu zastosowań w tej dziedzinie. Arkusze neutralizujące dźwięki komory silnika, arkusze laminowane warstwami włókninowymi do wnętrz (przedziały pasażerskie i bagażowe), arkusze koekstrudowane, które mają być termoformowane na pokrycia drzwi samochodu.

Tworzywa: PP, TPO, PVC.

Wykonania specjalne

Wiele różnych zastosowań specjalnych, wśród których:

– arkusze faliste, współwytłaczane z pianki LDPE, do przemysłowego pakowania produktów o dużej objętości (zwojów, płyt, rur  ze stali nierdzewnej, itd.);

– przezroczyste arkusze do prac hobbystycznych i brikolażu, wytłaczane z krystalicznego PS (GPPS);

– elastyczne arkusze na  uszczelki lub zespoły uszczelniające wytłaczane z fluoropolimerów (PFA, PVDF, Teflon);

– folie na sztuczną skórę, obrusy, zasłony przemysłowe i przegrody, wytłaczane z miękkiego PVC.


Serdecznie zapraszamy!

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur
 

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur, profili, folii i płyt, recyklingu, termoformierki, linie do dekoracji tworzyw, chillery i termoregulatory.

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.