Maszyny i linie do wielokolorowego malowania i dekorowania tworzyw.

Nr 38762
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
Corematechnik
Firma:
TOP Technik
Imię i nazwisko:
Wacław Szeląg
Kontakt:

Firma TOP Technik oferuje maszyny i linie do wielo-kolorowego malowania i dekoracji tworzyw sztucznych renomowanych firm SORBINI & CEFLA.

Posiadamy szeroki wachlarz maszyn do powlekania różnymi rodzajami farb i lakierów (UV, wodne, teksturowane) i w różnych technologiach: metodą natryskową, próżniową, kurtynową, rotograwiury, druk cyfrowy, itd.

Mogą to być folie (np. obrzeża meblowe), panele (boazeria wewnętrzna), profile (listwy dekoracyjne i obrzeża), rury, wypraski z tworzyw. Pokrywanie materiałów w całości lub tylko wybrane powierzchnie.

Produkujemy maszyny z odzyskiem farb/lakierów, ekologiczne, zrobotyzowane (np. odczytują kształt i malują tylko wybrane powierzchnie), dostosowane do potrzeb Klienta.

Maszyny mogą pracować w linii (np. w linii do wytłaczania) lub niezależnie (off-line). Dekoracja folii sztywnej (lub paneli płaskich) odbywa się metodą nakładania farby drukarskiej z wałków wraz z dekorem.

Obsługiwane branże: meblowa, motoryzacyjna, AGD, budownictwo i inne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku zainteresowania jakimkolwiek z powyższych tematów.

Maszyny do PTS: linie do wytłaczania rur, profili, folii i płyt, recyklingu, termoformierki, linie do dekoracji tworzyw, chillery i termoregulatory.

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.