Tensioners for polyester and polypropylene tapes

Napinacze do taśm poliestrowych i polipropylenowych (57646)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
10 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

Aby w sposób ekonomiczny łączyć taśmy poliestrowe (np. SEKIPET) jak również taśmy polipropylenowe (np. SEKISTRAP) należy stosować napinacze umożliwiające ich zgrzewanie. Poniżej krótka charakterystyka niezbędnych narzędzi do napinania i łączenia taśm za pomocą zgrzewania:

 

1) Napinacz ORGAPACK OR-T 50 to profesjonalne narzędzie do napinania i zgrzewania taśm. Gwarantuje mocny naciąg (do 2300N) i zgrzew łączący taśmę, a zarazem stanowi ekonomiczne rozwiązanie. Napinacz waży tylko 3,5 kg, co ma istotny wpływ na szybkość wykonywania opasań; w jednym cyklu pracy ściąga, zgrzewa i odcina taśmę poliestrową lub polipropylenową o szerokościach od 9 do 19 mm. 

 

2) Napinacz ORGAPACK OR-T 250 to wysokiej jakości urządzenie zgrzewające, zaprojektowane do ładunków wymagających mocnego bandowania. Napinacz pracuje z taśmami o szerokościach od 12 do 16 mm. Siła naciągu taśmy wynosi od 400 do 2000N. Taśma umieszczana w napinaczu jest automatycznie napinana, zgrzewana poprzez tarcie i następnie odcinana. Jest to bardzo ekonomiczne urządzenie z wysokimi osiągami i niskimi kosztami eksploatacji.

 

3) Napinacz ORGAPACK OR-T 400 to lekkie (4,2 kg) urządzenie służące do zgrzewania i cięcia taśm. Siła naciągu taśmy wynosi aż do 4000N. Napinacz posiada wydajny akumulator litowo-jonowy, umożliwiający wykonanie aż do 400 zgrzewów przy jednym naładowaniu. Czas ładowania wynosi tylko 30 min.

 

W celu uzyskania pełnych informacji zapraszamy do kontaktu.


Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci
 

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Św. Mikołaja 25 E, 63-500, Ostrzeszów, woj. wielkopolskie

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.