Nowa, polska maszyna do ostrzenia noży do kruszarek, młynów, rozdrabniaczy Grafs GR180

Nr 121605
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
99 000 PLN / szt.
Dostępna ilość:
10 szt.
Ważna jeszcze:
31 dni

Użytkownik:
grafs_
Firma:
Grafs Technology
Imię i nazwisko:
Paweł Żyłkowski
Kontakt:

Automatyczna szlifierka przemysłowa GRAFS GR180 z uchylnym stołem magnetycznym przeznaczona jest do ostrzenia noży używanych w branży recyklingowej. Produkt w 100% polskiej produkcji.

Nasza maszyna dedykowana jest do przemysłu ciężkiego gdzie parametry obróbki muszą spełniać najwyższe standardy. Jako całkowicie polska firma konkurujemy na rynku z maszynami firm zachodnich.
Maszyna bardzo sztywna, karetka zbudowana ze stalowych płyt o grubości 16 mm, korpus budowany w systemie żebrowym.

Szlifierka GR180 do noży posiada szereg ulepszeń umożliwiających osiągnięcie wysokiej jakości ostrzenia oraz wieloletniego okresu użytkowania. Wyposażona w uchylny stół magnetyczny, istnieje również możliwość mocowania noży za pomocą specjalnych klamr zaciskowych na drugiej stronie stołu. Maszyny wykonujemy na indywidualne zamówienie. Istnieje możliwość zamówienia maszyny ze stołem o długości 1200 mm, 1800 mm, 2000 mm oraz 2400 mm. Kąt ostrzenia od 0 do 90 stopni. Właściwe chłodzenie ostrzonych powierzchni zapewnia instalacja chłodząca ze zbiornikiem i filtrem (separatorem) magnetycznym wyposażonym w 6 silnych magnesów neodymowych. 

Maszyna fabrycznie nowa wyprodukowana w firmie GRAFS. Podzespoły wyłącznie renomowanych producentów, pełna dokumentacja, deklaracja CE. Gwarancja 12 miesięcy.

GRAFS GR180 to doskonałe połączenie wysokiej jakości przy korzystnej cenie. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej maszyny do ostrzenia noży przemysłowych oraz fachowego doradztwa w tym zakresie - nasze rozwiązanie zdecydowanie spełni Państwa oczekiwania.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ostrzeniu różnego rodzaju ostrzy i noży przemysłowych. Uczestniczyliśmy w targach i zagranicznych szkoleniach. W przypadku zakupu maszyny gwarantujemy fachową pomoc w dobraniu jak najlepszych parametrów ostrzenia.

Zapraszamy również na naszą stronę grafs.tech

brak
 

Grafs technology - polski producent maszyn do ostrzenia noży przemysłowych, szlifierki do ostrzenia noży do recyklingu.

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.