Ogranicznik prędkości wózków widłowych (104432)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
Oferta wygasła

Użytkownik:
dntleszek
Firma:
DNT
Imię i nazwisko:
Leszek Caputa
Kontakt:


 TXS – OGRANICZENIE PRĘDKOŚCI WÓZKÓW WIDŁOWYCH W STREFIE

od teraz w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych!

W środowisku przemysłowym istnieje wiele obszarów, gdzie jazda wózkami przemysłowymi dozwolona jest tylko do określonej prędkości. Słabo widoczne skrzyżowania, całe powierzchnie hal, rampy, strefy obecności pieszych.

Znaki i urządzenia ostrzegawcze są często niewystarczające – tylko bezpośrednia interwencja w sterowanie pojazdu w postaci ograniczenia prędkości pozwoli uniknąć zagrożeń

System  TXS   – oferujemy niskonakładowe, ale i bezpieczne strefowe ograniczenie prędkości.

Elektryczne wózki widłowe wyposażone są w specjalne odbiorniki podczerwieni, które komunikują się z nadajnikiem stacjonarnym. Specjalne kodowanie zapewnia, że ​​inne nadajniki podczerwieni nie mogą wpływać na system. Nadajniki TXS mogą być zainstalowane w pobliżu drzwi, bram hali lub na granicy niebezpiecznych obszarów.

Oprócz niskiej ingerencji w pojazd, na szczególną uwagę zasługuje elastyczność systemu: oprócz prostego dodawania stref możliwe jest również powiązanie ograniczeń prędkości z wydarzeniami lub czasami . Na przykład prędkość w niektórych segmentach hali może być kontrolowana w zależności od liczby obecnych pojazdów lub okien czasowych.

www.strefa-bezpieczenstwa.pl 
Cyfrowe systemy ważące, wagi, wózki paletowe
 

Cyfrowe systemy ważące, wagi, wózki paletowe z wagami, wagi do wózków paletowych, wagi do wózków widłowych, system do sztaplowania i desztaplowania pustych palet Paltower, systemy antykolizyjne i ostrzegające

Polska, 40-020 Katowice, Przemysłowa 10

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.