Pochłaniacze wilgoci

Nr 58249
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
8 dni

Użytkownik:
spack2
Firma:
ScanPack S.J.
Imię i nazwisko:
Dariusz Dudziak
Kontakt:

Proponujemy Państwu pochłaniacze wilgoci TranSystem, które w czasie magazynowania lub transportu doskonale chronią produkty przed szkodliwym działaniem wilgoci i pary wodnej. Nasze pochłaniacze mogą być powszechnie stosowane jako zabezpieczenia takich artykułów jak: odzież, obuwie, wyroby ze skóry, elektronika, komputery, papier i wielu innych.

 

Pochłaniacze wilgoci TranSystem podzieliliśmy na 3 grupy:

Pochłaniacze wilgoci Dri-Pack

dostępne w torebkach o różnych wielkościach i gramaturach, przewidziane są do stosowania w opakowaniach przemysłowych takich jak kartony, pojemniki, skrzynki, worki foliowe itp.

Pochłaniacze wilgoci Hygro-Bag

mają zadanie pochłaniać nadmiar wilgoci i zapobiegać kondensacji pary wodnej w kontenerach w trakcie transportu morskiego, kolejowego czy drogowego.

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel

bardzo szybko adsorbują wilgoć i przeznaczone są szczególnie do stosowania w małych opakowaniach zamkniętych dla wyrobów elektronicznych, skórzanych, precyzyjnych, farmaceutycznych, optycznych itp.

 

Jako dodatkowe zabezpieczenie wraz z pochłaniaczami wilgoci w naszej ofercie znajdują się też produkowane z tektury wskaźniki wilgoci, pozwalające na kontrolę wilgoci wewnątrz opakowania. 

 

W celu uzyskania pełnych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami, którzy dobiorą najbardziej odpowiednie rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

 

Skuteczny pochłaniacz wilgoci to bezpieczeństwo Państwa produktów.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny
 

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Polska, 63-500 Ostrzeszów, Św. Mikołaja 25 E
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.