Podajnik kartoników, kopert, woreczków

Nr 62812
Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
nie podano
Ważna jeszcze:
57 dni

Użytkownik:
tminkjet
Firma:
TM INK-JET
Imię i nazwisko:
Tomasz Mrowiec
Kontakt:
OPIS URZĄDZENIA

          Urządzenie pozwala na przemieszczanie ze stałą prędkością, pojedynczych i rozdzielonych kartoników z pionowego magazynu załadowczego do magazynu odbiorczego. Podczas przemieszczania może następować drukowanie napisu na kartoniku z pomocą drukarki bezdotykowej dowolnego producenta (LINX, LEIBINGER, VIDEOJET, EBS, DOMINO etc.) lub też etykietowanie za pomocą aplikatora etykiet zsynchronizowanego z podajnikiem (np. Avery Dennison ALS 104, ALTECH ALstep, ALritma).

         Oznakowane kartoniki podawane będą do poziomego magazynu odbiorczego, skąd będą zabierane przez obsługę. Pobieranie z magazynu załadowczego odbywa się w sposób mechaniczny (tarciowy). Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej szlifowanej, tworzywa oraz aluminium. Napęd urządzenia stanowi  motoreduktor. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w uchwyty do mocowania głowicy drukarki oraz uchwyt fotokomórki detekcji produktu.

DANE TECHNICZNE

Wydajność: ok. 14000 szt/h, (w zależności od gabarytów opakowania)

Pojemność magazynu załadowczego: ok. 100 szt, (zależy od rodzaju kartoników)

Prędkość przemieszczania: 27 m/mim, (do uzgodnienia)

Zasilanie: 1 f; 230V

 

Podajnik kartoników składa się z korpusu i integralnie z nim związanego magazynu załadowczego, przenośnika odbiorczego pełniącego funkcje poziomego magazynu odbiorczego, podstawy, skrzynki elektrycznej oraz uchwytów do głowicy drukarki i fotokomórki. Magazyn załadowczy posiada regulowane bandy boczne umożliwiające dostosowanie jego wymiarów do różnorodnych kartoników.Dodatkowym wyposażeniem urządzenia jest licznik zadrukowanych kartoników, który pokazuje aktualną ilość zadrukowanych kartoników. Po osiągnięciu nastawionej wartości, wyłącza napęd.Układ elektryczny posiada standardowo stopień ochrony IP56.

 

Długość 1200 mm

Wysokość 900-1200 mm

Szerokość ok. 600 mm

Max. szerokość kartonika - do 300mm.

Zasilanie jednofazowe 230 V-50 Hz

Materiał korpus stal nierdzewna, aluminium

Materiał podstawy stal nierdzewna

Masa urządzenia max. 60 kg

INK-JET printers, automation of production processes, carton feeders, bags, blisters, high resolution printers, laser marking systems, labeling systems

Polska
Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.