Floor planer, Caution Wet Floor

Potykacz, tablica dwujęzyczna Uwaga śliska Podłoga / Caution Wet Floor (91369)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
39,84 PLN / szt.
Ważna jeszcze:
1 dzień

Użytkownik:
INDUSTRIEL
Firma:
Imię i nazwisko:
Piotr Augustyński
Kontakt:

Nr Art.: PO-MPWF

Potykacz dwujęzyczny: "Uwaga/Caution, Śliska_podłoga/Wet_Floor", wraz z piktogramem. Wymiary po rozłożeniu: 60 x 32 cm, rozstaw boków: 40 cm, waga: 0,5 kg.

Firma Industriel poleca tablice ostrzegawcze, potykacze, znaki informacyjne, BHP i 5S. Znaki ostrzegawczo-informacyjne wykonane z tworzywa sztucznego w formie rozkładanej na podłodze tablicy, z rączką do przenoszenia, kolor żółty, opis i piktogram. Tablice, za pomocą bocznych zaczepów można łączyć ze sobą. Po złożeniu, tablica jest płaska i nie zabiera miejsca. Potykacz UWAGA MOKRA PODŁOGA pełni funkcję informacyjną i ostrzegawczą. Rozkładany jest w trakcie mycia podłogi, szczególnie takiej z płytkami, których zamoczenie powoduje, że stają się śliskie. Są to bardzo popularne znaki BHP wykorzystywane w przestrzeni publicznej. Dwujęzykowy napis ostrzegawczy oraz piktogram powodują, że ostrzeżenie jest zrozumiałe praktycznie dla każdego.

Wysyłka w 24h. Dostawa towaru realizowana jest firmą kurierską UPS (również za pobraniem), na następny dzień: +18,45zł.

brak
Biznes Start

Industriel Piotr Augustyński

Dystrybutor Brady, drukarki termotransferowe, etykiety samoprzylepne, kalki, oprogramowanie, oznaczenia hali produkcyjnej, oznaczenia rurociągów, odbojniki, etykiety inspekcyjne, naklejki kontrolne, system Lockout Tagout, audyty, wdrożenia, szkolenia

Inne oferty tej firmy:

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.