Potykacz, tablica dwujęzyczna Uwaga śliska Podłoga / Caution Wet Floor (91369)

Typ oferty:
Sprzedam
Cena:
32,11 PLN / szt.
Dostępna ilość:
100 szt.
Ważna jeszcze:
43 dni

Użytkownik:
INDUSTRIEL
Firma:
Industriel Piotr Augustyński
Imię i nazwisko:
Piotr Augustyński
Kontakt:

Nr Art.: PO-MPWF

Potykacz dwujęzyczny: "Uwaga/Caution, Śliska_podłoga/Wet_Floor", wraz z piktogramem. Wymiary po rozłożeniu: 60 x 32 cm, rozstaw boków: 40 cm, waga: 0,5 kg.

Firma Industriel poleca tablice ostrzegawcze, potykacze, znaki informacyjne, BHP i 5S. Znaki ostrzegawczo-informacyjne wykonane z tworzywa sztucznego w formie rozkładanej na podłodze tablicy, z rączką do przenoszenia, kolor żółty, opis i piktogram. Tablice, za pomocą bocznych zaczepów można łączyć ze sobą. Po złożeniu, tablica jest płaska i nie zabiera miejsca. Potykacz UWAGA MOKRA PODŁOGA pełni funkcję informacyjną i ostrzegawczą. Rozkładany jest w trakcie mycia podłogi, szczególnie takiej z płytkami, których zamoczenie powoduje, że stają się śliskie. Są to bardzo popularne znaki BHP wykorzystywane w przestrzeni publicznej. Dwujęzykowy napis ostrzegawczy oraz piktogram powodują, że ostrzeżenie jest zrozumiałe praktycznie dla każdego.

Wysyłka w 24h. Dostawa towaru realizowana jest firmą kurierską UPS (również za pobraniem), na następny dzień: +18,45zł.

brak
 

Dystrybutor Brady, drukarki termotransferowe, etykiety samoprzylepne, odbojniki ochronne, etykiety inspekcyjne, system Lockout Tagout

Polska

Plastech nie odpowiada za treść oferty. Właścicielem oferty jest osoba zamieszczająca ogłoszenie.